Imprezy Firmowe, Integracyjne, Panieński i Kawalerski w Spa w Zakopanem


Zakopane to świetne miejsce na wyjazd grupowy. Wzbogać go o wizytę w Piwnym Spa! To idealna atrakcja dla spragnionych niecodziennych wrażeń.

Organizujemy fantastyczne imprezy firmowe i niezapomniane wieczory panieńskie i kawalerskie. Dajemy Ci możliwość wynajęcia całego Spa dla siebie i przyjaciół!

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi pakietami eventowymi w Spa. Możemy je oczywiście zmodyfikować, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Zainteresowany? Nie czekaj - skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły Twojej imprezy w Zakopanem.

Imprezy integracyjne w Spa w Zakopanem

Impreza firmowa lub integracyjna w Piwnym Spa w Zakopanem to doskonały pomysł na nagrodzenie pracowników i integrację zespołu. To tutaj relaks łączy się z świetną atmosferą, dając podwójne odprężenie. 

Pakiet dla Grup Zorganizowanych obejmuje relaksacyjne kąpiele w piwie z degustacją piw rzemieślniczych oraz podhalańskich przekąsek.

Wieczór Panieński w Spa w Zakopanem

Wieczór Panieński w Spa w urokliwym Zakopanem to marzenie każdej przyszłej Panny Młodej. My poza zabiegami spa zapewniamy doskonałe trunki i wyśmienity poczęstunek. 

Pakiet panieński obejmuje relaksacyjny masaż całego ciała dla Przyszłej Panny młodej, nawilżające i odżywcze kąpiele w piwie lub winie z degustacją, przekąskami i relaksem w saunie dla wszystkich uczestniczek.

Wieczór Kawalerski w Spa w Zakopanem

Każdy mężczyzna lubi piwo, dlatego Piwne Spa w Zakopanem to idealne miejsce na organizację kawalerskiego. Tutaj nie zabraknie złocistego trunku, co więcej świetną zabawę dopełnią relaksacyjne zabiegi.

Pakiet Kawalerski obejmuje masaż dla przyszłego Panna Młodego, kąpiele piwne dla wszystkich uczestników połączone z nieograniczoną degustacją piw rzemieślniczych oraz podhalańskie przekąski.

Cenniki Spa dla Grup:
Kontakt

W celu rezerwacji Piwnego Spa dla grupy skontaktuj się z nami: zakopane@piwnespa.com / 514313308

do góry