mega888

Atrakcje dla leniwych w Zakopanem

Atrakcje dla leniwych w Zakopanem? W stolicy Tatr wypoczywaj tak jak lubisz. Możesz spędzić cały dzień na górach albo skorzystać z atrakcji dla nieco bardziej leniwych.

Zakopane i góry dla leniwych

Dla wielu osób wypoczynek w Zakopanem nie kojarzy się z wzmożonym wysiłkiem i spędzaniem całych dni na szlakach. Szczególnie jeśli na co dzień praca czy inne obowiązki wymagają dużej aktywności fizycznej. Nie ma w tym nic złego. Każdy powinien wypoczywać jak lubi. W sposób, który daje mu najwięcej satysfakcji i sprawia, że czuje się naprawdę wypoczęty. W Zakopanem możesz z bliska oglądać Tatry z bez wzmożonego wysiłku. Wystarczy skorzystać z kolejek górskich na Kasprowy Wierch lub/i na Gubałówkę. To są idealne atrakcje dla leniwych w Zakopanem. Na górze widoki są naprawę przepiękne i zdumiewające, a sama podróż kolejną jest ciekawym doświadczeniem. W Tatrach znajdzie się także kilka naprawdę krótkich szlaków, które praktycznie każdy zdobędzie bez większego wysiłku. Np. Wielki Kopieniec, zaledwie 30 min drogi pod górkę i jesteśmy, szczyt został zdobyty własnymi siłami.

 

W centrum Zakopanego znajdziesz równie wiele atrakcji dla leniwych. Wystarczy pospacerować Krupówkami i spotkamy różne opcje do spędzenia wolnego czasu w mniej lub bardziej oryginalny sposób. Ciekawym pomysłem jest wizyta w Beernarium Piwne Spa Zakopane. To nowe miejsce, gdzie wykorzystywane są dobroczynne właściwości piwa.

 

Zrelaksuj się w Piwnym Spa w Zakopanem

Nie ważne czy szukasz atrakcji na leniwy dzień, czy chcesz zregenerować siły po górskiej wędrówce wizyta w Beernarium Piwne Spa to obowiązkowy punkt podczas pobytu w Zakopanem. To wyjątkowe miejsce  zlokalizowane jest w samym centrum Zakopanego (Krupówki 77) w podziemiach zabytkowego budynku. W łaźniach piwnych panuje półmrok, ciemność rozprasza światło świec, aura jest bardzo kameralna i magiczna. W tle gra tylko delikatna, relaksacyjna muzyka. Pobyt tutaj jest wyjątkową atrakcją, ucieczką od świata, od zatłoczonych Krupówek, od komercji i od tłumów turystów. Na czas zabiegu w piwnej łaźni będziecie zupełnie sami i nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Będziecie mogli się zrelaksować, odpocząć i wyciszyć. Z tej atrakcji możesz skorzystać w pojedynkę, z drugą połówką lub z przyjaciółmi. Dla większych grup istnieje możliwość wynajęcia spa na wyłączność.

Kąpiel, degustacja i relaks na słomie czyli sielskie atrakcje dla leniwych w Zakopanem

Oferta Piwnego Spa jest bardzo oryginalna i różnicowana. Każdy znajdzie tu idealny relaks na leniwy dzień lub wieczór:

Kąpiel przeprowadzana jest w drewnianej beczce. Do wody dodawane są specjalne preparaty pielęgnujące skórę. W zależności od wyboru może to być piwo kąpielowe, sól z czerwonego wina lub koncentrat koziego mleka. Kąpiel trwa około pół godziny, następnym etapem seansu jest sielski i zdrowotny relaks na słomie z owsa. To nie koniec atrakcji, podczas zabiegu odbywa się także degustacja wyśmienitych piw z małych browarów lub win. Rytuał znakomicie relaksuje i odpręża ciało. Dodatkowo preparaty zawarte w kąpielach świetnie nawilżają i odżywiają skórę czyniąc ją delikatniejszą, a degustacja wprawia w doskonały nastrój. 

Masaż ciała to wyjątkowy zabieg mający na celu rozluźnienie mięśni, głębokie odprężenie ciała i wyciszenie. Masaż wykonywany jest przez doświadczone masażystki, które sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzony. Atrakcja przeprowadzana jest w wyjątkowej aurze w blasku świec i przy kameralnej muzyce.

Dla szukających bardzo głębokiego relaksu i odprężenia polecamy pakiety Day Spa. Pakiety łączą odżywcze kąpiele, degustacje, leżakowanie na słomie oraz masaże relaksacyjne.  

mega888