mega888

Zakopane Atrakcje dla Dorosłych – Relaks i Degustacja

W Zakopanem jest pełno rozrywek, ale miejsc dedykowanych tylko dla dorosłych jest stosunkowo nie wiele. Wyjątkiem jest Piwne Spa na Krupówkach. Spa oferuje oryginalne atrakcje dla dorosłych. Miejsce słynie z wykorzystywania piwa i wina w pielęgnacyjnych zabiegach. Atrakcji towarzyszy również degustacja smakowitych trunków. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób dorosłych, które szukają spokojnego miejsca relaksu i wyjątkowych wrażeń.

Kąpiele Piwne w Zakopanem
Relaks w Zakopanem dla dorosłych

Piwne Spa Zakopane - atrakcja i miejsce "świętego" spokoju

Piwne Spa na Krupówkach to ciche i spokojne miejsca, gdzie możesz naprawdę odpocząć. Spa mieści się w podziemiach zabytkowego budynku z dala od ulicznego zgiełku. Seanse przeprowadzane są w intymnej atmosferze przy relaksacyjnej muzyce i degustacji różnorodnych trunków. Znajdziesz tutaj godne uwagi atrakcje dla dorosłych i wyjątkowe zabiegi:

  • kąpiele przygotowywane z użyciem naturalnych składników piwa, wina i mleka,
  • relaksacyjne masaże 
  • odprężające pakiety Day Spa łączące kąpiele i masaże

 

Po wizycie w Piwnym Spa poczujesz się odprężony, z pewnością wyjdziesz w znakomitym nastroju. Z atrakcji Piwnego Spa w Zakopane korzystają dorośli w pojedynkę, we dwoje, a nawet w małych grupach. Dla kilku osób istnieje możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność co niewątpliwe jest doskonałym pomysłem na wieczór kawalerski i panieński.

Masaż w Piwnym Spa w Zakopanem
atrakcje dla dorosłych w zakopanem

Zakopane atrakcje dla dorosłych - relaksacyjna kąpiel z kuflem piwa

Kąpiel piwna stała się wiodącą atrakcją dla dorosłych w Zakopanem. Zabieg przygotowywany jest w drewnianej balii. Najpierw nalewana jest ciepła woda, następnie dodawane jest piwo z naturalnymi składnikami: chmiel, słód i drożdże, które odżywiają, nawilżają skórę i dostarczają cennych witamin z grupy B. Kąpiel powinna trwać około pół godziny. Podczas relaksu będziesz miał okazję spróbować piwa warzonego metodami tradycyjnymi. Takie piwo można poznać po specyficznej pianie, jest jej naprawdę dużo i jest bardzo gęsta. Na koniec zalecany jest niezwykły odpoczynek na słomie. Takie leżakowanie wzmacnia poczucie regeneracji ciała i sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zrelaksowani. To zwyczaj starowiejski, spróbuj przekonać się o jego działaniu na własnej skórze. Piwna kąpiel z degustacją to bezsprzecznie najlepsza atrakcja dla dorosłych na cudowny wieczór w Zakopanem.

zakopane spa dla dorosłych
atrakcje dla dorosłych w Zakopanem

Zakopane atrakcje dla dorosłych - odżywcza kąpiel z lampką wina

Piwne Spa w Zakopanem przygotowało również atrakcję dla dorosłych, którzy preferują wino. Przygotowanie kąpieli jest podobne do kąpieli piwnej, jednakże do ciepłej wody dodawana jest specjalna sól z czerwonego wina. Preparat świetnie nawilża skórę i pomaga w redukcji cellulitu. Po winnej kąpieli czujemy się witalnie i młodo. Podczas zabiegu będziecie mogli posmakować pysznego, półwytrawnego, czerwonego wina Celsus. Degustacja podczas kąpieli to ważny element wzmacniając poczucie odprężenia. Po 30 minutowej kąpieli czeka Was relaks na prawdziwej słomie z owsa. Tak dawniej wypoczywali górale i bardzo sobie cenili tą formę odpoczynku. W Piwnym Spa w Zakopanem odnawiamy dawne zwyczaje i czerpiemy inspiracje z natury. Leżakowanie na słomie z ukochaną osobą istotnie potęguje poczucie błogiego relaksu. Kąpiel winna to znakomita atrakcja dla dorosłych lubiących wyjątkowe doznania. Z pewnością przypadkiem do gustu miłośnikom wina i nie tylko.

mega888