Atrakcje na Święta i Sylwestra w Zakopanem 2021

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w Zakopanem są pięknie. Gdy spadnie śnieg, na ulicach zrobi się biało i magicznie. Co roku na święta i sylwestra do Zakopanego przyjeżdżają tłumy turystów. Podpowiadamy jak uciec od zgiełku miasta, odprężyć się i spędzić świąteczne chwile tylko we dwoje. Zarezerwuj zabieg w Piwnym Spa jak najszybciej! To idealna atrakcja na zimowe dni i wieczory.

Kąpiel w piwie - odprężająca atrakcja na Święta w Zakopanem

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się ze spokojem, radością i odpoczynkiem. Wcale jednak nie musimy się relaksować na kanapie. Właśnie w ten świąteczny czas warto odwiedzić wyjątkowe, magiczne miejsca i atrakcje. Spędzając święta w Zakopanem koniecznie odwiedź oryginalną atrakcję dla par i nie tylko – Beernarium Piwne Spa. To miejsce choć zlokalizowane w centrum Zakopanego, na Krupówkach jest prawdziwą oazą spokoju i błogiego relaksu. Spa mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, ciemność rozprasza tylko lekkie oświetlenie. Organizowane tutaj zabiegi przeprowadzane są w kameralnych łaźniach dostępnych tylko dla dwojga. W tle gra relaksacyjna muzyka i dźwięk lejącego się piwa… tak dokładnie. Spa wykorzystuje dobroczynne właściwości piwa w piwnych kąpielach. Taki zabieg świetnie nawilża i odżywia skórę, dostarcza cennych witamin z grupy B, protein i minerałów. Kąpiel przeprowadzana jest w drewnianej balii i towarzyszy jej degustacja złocistych trunków warzonych tradycyjnymi metodami. Po odprężającej kąpieli w Piwnym Spa możesz zażyć jeszcze jednej, prawdziwie sielskiej atrakcji – relaks na słomie. Leżakowanie na specjalnej słomie z owsa ma działanie głęboko odprężające i rozluźniające. 

W Sylwestra polewamy się szampanem! Taka atrakcja tylko w Zakopanem

„Miłość, miłość w Zakopanem, polewamy się szampanem” – tak za sprawą wokalisty Sławomira w ubiegłych latach pobrzmiewał Sylwester Marzeń w Zakopanem. W tym roku w Sylwestra i Nowy Rok możesz zażyć prawdziwej, mlecznej kąpieli z degustacją Prosecco. Wyjątkową kąpiel na bazie koziego mleka i płatków róż znajdziesz w ofercie Beernarium Piwne Spa na Krupówkach. Kąpiel fenomenalnie oddziałuje na skórę i bardzo przyjemnie pachnie. Podczas odprężającego zabiegu personel spa zaserwuje butelkę Prosecco oraz czekoladki. Zabieg odbywa się w kameralnej i intymnej atmosferze, tylko Ty i Twoja druga połowa. Ta szampańska atrakcja to idealny sposób by uczcić ubiegły rok i przywitać nowy. 

[bookero_form]