mega888

Atrakcje na Święta i Sylwestra w Zakopanem 2023

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w Zakopanem są pięknie. Gdy spadnie śnieg, na ulicach zrobi się biało i magicznie. Co roku na święta i sylwestra do Zakopanego przyjeżdżają tłumy turystów. Podpowiadamy jak uciec od zgiełku miasta, odprężyć się i spędzić świąteczne chwile tylko we dwoje. Zarezerwuj zabieg w Piwnym Spa jak najszybciej! To idealna atrakcja na zimowe dni i wieczory.

Atrakcje na Święta i Sylwestra w Zakopanem

Zima w Zakopanem to wyjątkowo magiczna pora roku. Jeśli planujesz odwiedzić stolicę Tatr w okolicach Świąt Bożego Narodzenia czy Sylwestra, przygotuj się na masę atrakcji!

Fani sportu będą w raju! Zakopane słynie z wielu zimowych atrakcji! Lodowiska, stoki, trasy biegówkowe to doskonała propozycja zarówno dla początkujących jak i doświadczonych osób, które lubią aktywnie spędzać czas.

Jeśli preferujesz mniej aktywny odpoczynek, polecamy zimowy kulig! To wieczorna przejażdżka saniami ciągniętymi przez konie. Rozsiądź się wygodnie w sanach, napij góralskiego grzańca, złap w dłoń pochodnię i poczuj klimat Podhala! Kulig zakończony jest ogniskiem z pieczeniem kiełbasek w dźwiękach góralskiej muzyki.

Lubisz instagramowe miejsca? Koniecznie wjedź kolejką na Gubałówkę! W okresie Świąt i Sylwestra to miejsce zamienia się w magiczną krainę świateł! Rzeźby świetlne, które ukażą się Twoim oczom inspirowane są między innymi tatrzańską przyrodą i podhalańskim folklorem. 

Po dniu pełnym zimowych atrakcji odwiedź Piwne Spa. Gwarantujemy Ci, że nie będziesz chciał/a wychodzić z rozgrzewającej, piwnej kąpiel.

Beernarium Piwne Spa - odprężająca atrakcja na Święta w Zakopanem

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się ze spokojem, radością i odpoczynkiem. Wcale jednak nie musimy się relaksować na kanapie. Właśnie w ten świąteczny czas warto wybrać się w wyjątkowe, magiczne miejsca. Spędzając święta w Zakopanem koniecznie odwiedź oryginalną atrakcję dla par i nie tylko – Beernarium Piwne Spa. To miejsce choć zlokalizowane w centrum Zakopanego, na Krupówkach, jest prawdziwą oazą spokoju i błogiego relaksu. Spa mieści się w podziemiach zabytkowego budynku, ciemność rozprasza tylko lekkie oświetlenie. Organizowane tutaj zabiegi przeprowadzane są w kameralnych łaźniach dostępnych tylko dla dwojga. W tle słychać relaksacyjną muzykę i dźwięk lejącego się piwa… 

Rozgrzewająca kąpiel piwna

Kąpiel piwna ma wiele korzyści, ponieważ Spa w 100% wykorzystuje dobroczynne właściwości piwa. Zabieg świetnie nawilża i odżywia skórę, dostarcza cennych witamin z grupy B, protein i minerałów. Kąpiel przeprowadzana jest w drewnianej beczce dwuosobowej i towarzyszy jej degustacja piwa warzonego tradycyjnymi metodami. Po odprężającej kąpieli w Piwnym Spa możesz zażyć jeszcze jednej, prawdziwie sielskiej atrakcji – relaks na słomie. Leżakowanie na specjalnej słomie z owsa ma działanie głęboko odprężające i rozluźniające. Jeśli nie chcesz poprzestać na kąpieli, polecamy masaż całego ciała, który odbywa się w kameralnym pokoju masażowym w blasku świec i przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. To doskonałe uzupełnienie kąpieli piwnej. 

mega888