mega888

Pakiety SPA dla przyjaciółek w Zakopanem

Pakiet SPA z przyjaciółką to doskonały sposób na oderwanie się od codzienności. Wybierz Salon Spa w Zakopanem, gdzie oprócz pielęgnacyjnych zabiegów będziecie mogły spokojnie porozmawiać i napić się pysznego piwa lub wina.

Przyjaciółki w SPA czyli podwójna przyjemność

Nie od dziś wiadomo, że my kobiety uwielbimy salony SPA. To tutaj możemy się naprawdę zrelaksować, odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o codziennych zmartwieniach, zadbać o siebie, o swoje przyjemności, poczuć się beztrosko rozpieszczone. Ponadto pielęgnacyjne zabiegi sprawiają, że nasza skóra staje się aksamitnie gładka i głęboko nawilżona. Nawet krótki godzinny seans w salonie odnowy biologicznej poprawia nastrój, samopoczucie i dodaje energii. Pobyt w SPA jest jeszcze przyjemniejszy, gdy towarzyszy nam bratnia dusza w osobie najbliższej przyjaciółki lub przyjaciółek. Podczas relaksu możemy spokojnie porozmawiać o rzeczach ważnych i mniej ważnych, poplotkować lub po prostu pomilczeć. Wspólny relaks pozytywnie wpływa nie tylko na nasz organizm, ale także na przyjacielskie relację. Wybierając Zakopane na organizację babskiego wypadu do Spa warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę Beernarium Piwnego Spa, gdzie relaks łączy się z degustacją.

Piwne Spa oazą spokoju w centrum Zakopanego

Beernarium Piwne Spa zlokalizowane jest w samym centrum Zakopanego, na Krupówkach. Dogodna lokalizacja sprawia, że wokół jest pełno obiektów noclegowych, więc jeśli od stolicy Tatr dzielą was dziesiątki kilometrów, warto w Zakopanem zatrzymać się na noc. Szczególnie że podczas wizyty w Piwnym Spa będziecie miały okazję spróbować wyśmienitych napojów alkoholowych. Mimo bliskości centrum miasta Piwne Spa to prawdziwa oaza relaksu i spokoju. Panuje tam bardzo kameralna, wręcz magiczna atmosfera. To za sprawą położenia w podziemiach zabytkowego, drewnianego budynku, gdzie nie dochodzi dzienne światło, gwar miasta czy hałas. Zabiegi organizowane są w kameralnych, zamkniętych łaźniach, a podczas relaksu możemy być pewni, że nikt nie będzie nam przeszkadzał.

Oferta Piwnego Spa jest bardzo oryginalna. W menu znajdują się kąpiele w piwie, winie i mleku o wyjątkowych właściwościach nawilżających skórę. Po kąpieli następuje sielski relaks na słomie z owsa. Seansowi zawsze towarzyszy degustacja złocistych piw lub czerwonego wina. Poza kąpielami Beernaarium oferuje relaksacyjne masaże, znakomicie odprężające ciało oraz autorski masaż piwny, który nie tylko relaksuje, ale także nawilża skórę.

Pakiety Piwnego Spa dla przyjaciółek

Dla Pań Beernarium Piwne Spa w Zakopanem szczególnie poleca:

Kąpiel w Winie dla dwóch osób  / 50 min

Krótki relaks dla przyjaciółek przeprowadzony jest w kameralnej łaźni. Zaczyna się od kąpiel w drewnianej wannie. Zabieg przygotowywany jest poprzez dodanie do wody soli z czerwonego wina, która zbawiennie wpływa na skórę. Po kąpieli następuje relaks na słomie, podczas którego składniki kąpieli powinny powoli wyschnąć na skórze. Nie polecamy ich wyścierać. Podczas rytuału odbywa się także degustacja pysznego czerwonego wina po lampce dla każdej z Pań.

Special Day Spa dla dwóch osób  / ok. 120 min

Jeśli kąpiel to za mało i potrzebujecie dłuższego relaksu proponujemy pakiet Special Day Spa. Idealne odprężenie dla przyjaciółek. Rytuał zaczyna się od seansu w saunie na podczerwień. Ma ona za zadanie rozszerzyć pory, by składniki kąpieli lepiej wchłonęły się w skórę. Następnie w kameralnej łaźni odbywa się odżywcza kąpiel do wyboru w piwie , winie lub mleku, po której następuje sielski relaks na słomie. W czasie zabiegu możecie bez limitu degustować piwo lub wino. Po godzinnym seansie w łaźni przychodzi czas na relaksacyjny masaż całego ciała (40 min/os.).

Grupa 3 os. – 15 os. /  90 -120 min

Przyjaciółka nie musi być jedna, dlatego z zabiegów w Piwnym Spa w Zakopanem możecie korzystać także w szerszym gronie. Przyjaciółki w Beernarium mogą liczyć na wyłączność, wyjątkową atmosferę, odżywiające kąpiele i wyśmienitą degustację złocistych trunków lub win.

mega888