Dzień Matki 2020 Zakopane – Piwne Spa

26 maja święto wszystkich mam to wyjątkowy dzień, który zasługuje na wyjątkową oprawę. Zaproś mamę na odprężającą kąpiel z degustacją i spędźcie ten dzień razem lub zamów voucher upominkowy do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy.  

Relaks dla Mamy i Córki w Zakopanem

Na co dzień obydwie jesteście zapracowane, zabiegane i zatroskane codziennymi sprawami. Często brakuje czasu na spotkanie i spokojną rozmowę. 26 maja w dzień matki zaskocz mamę i zaproś na zabieg do Piwnego Spa. To kameralne miejsce pełne relaksu i wyjątkowe klimatu. 

Dla mamy i córki polecamy kąpiel VIP winną z degustacją wina. Seans zaczyna się od relaksu w saunie na podczerwień. Następnie kąpiel przeprowadzana jest w zamkniętej łaźni dostępnej tylko dla Was. W czasie relaksu będzie zupełnie same. Będziecie mogły spokojnie porozmawiać i spędzić fantastyczny czas razem. Kąpiel przygotowywana jest w drewnianej wannie. Woda wzbogacona jest esencjami z czerwonego wina o działaniu nawilżającym i poprawiających wygląd skóry. Podczas kąpieli możecie degustować czerwone wino bez limitu. Zaleca się korzystanie z winnej kąpieli przez pół godziny. Następnym etapem zabiegu jest sielski relaks na prawdziwej słomie z owsa. Tradycyjne leżakowanie ma działanie głęboko odprężające. Po seansie poczujecie się naprawdę zrelaksowane i naładowane pozytywną energią, a przede wszystkim szczęśliwe, że spędziłyście dzień mamy wyjątkowo. 

Do końca maja wszystkie kąpiele -10%. Kod rabatowy: MAJ

Voucher Upominkowy lub Kosmetyki na Dzień Matki

Jeśli 26 maja nie możecie odwiedzić Piwnego Spa w Zakopanem alternatywną opcją na prezent będzie bon podarunkowy. Voucher możesz zakupić na dowolny zabieg z oferty dla jednej lub dwóch osób: kąpiel, pakiet day spa lub masaż. Kupon wysyłamy online do samodzielnego wydruku lub w eleganckiej kopercie kurierem. Ważność voucher to aż 12 miesięcy. Twoja mama skorzysta z niego w dogodnym dla niej terminie.

Kolejną godną zainteresowania opcją na prezent dla mamy są piwne kosmetyki. To naturalne preparaty do codziennej pielęgnacji skóry i włosów. Specjalne zestawy upominkowe możesz zamówić online z dostawą pod drzwi. Kosmetyki pakujemy do eleganckich, kraftowych pudełek. Świetnie się prezentują i na pewno będą miłym i przydatnym prezentem dla Twojej mamy.

[bookero_form]