mega888

Dzień Matki 2023 w Zakopiańskim Piwnym Spa

26 maja – święto wszystkich Mam to wyjątkowy dzień, który zasługuje na specjalną oprawę. Spędź Dzień Matki w Piwnym Spa! Zaproś mamę na odprężającą kąpiel z degustacją i spędźcie ten dzień razem. W przypadku gdy tego dnia nie będziecie miały możliwości pojawić się w Piwnym Spa, istnieje możliwość zamówienia vouchera upominkowego, który można zrealizować w ciągu 12 miesięcy.

Dzień Matki w Piwnym Spa- relaks dla Mamy i Córki w Zakopanem

Na co dzień obydwie jesteście zapracowane, zabiegane i zatroskane codziennymi sprawami. Często brakuje Wam czasu na spotkanie i spokojną rozmowę. 26 maja, w Dzień Matki spraw mamie niespodziankę i zarezerwuj wyjątkowy zabieg w Piwnym Spa. To kameralne miejsce, w którym panuje wspaniały klimat sprzyjający rozmowom i relaksowi.

Dla mamy i córki polecamy kąpiel winną w wersji VIP zawierającą degustację wina. Seans zaczyna się od relaksu w saunie na podczerwień. Następnym etapem jest kąpiel przeprowadzana w zamkniętej łaźni dostępnej tylko dla Was. Podczas relaksu w kąpielowym pokoju, SPA zapewnia pełną prywatność. Będziecie mogły spokojnie porozmawiać i spędzić fantastyczne popołudnie razem. Kąpiel przygotowywana jest w drewnianej wannie. Woda wzbogacona jest o ekstrakcję z czerwonego wina o działaniu nawilżającym i poprawiającym wygląd skóry. Podczas kąpieli możecie degustować czerwone lub białe wino bez limitu. Zaleca się korzystanie z winnej kąpieli przez pół godziny. Kolejnym etapem zabiegu jest sielski relaks na prawdziwej słomie z owsa. Tradycyjne leżakowanie ma działanie głęboko odprężające, w znacznym stopniu wpływa również na poprawę przyswajania przez skórę składników odżywczych znajdujących się w kąpieli. Po seansie poczujecie się naprawdę zrelaksowane i naładowane pozytywną energią, a przede wszystkim szczęśliwe, że spędziłyście Dzień Mamy wyjątkowo.

Voucher Upominkowy lub Kosmetyki na Dzień Matki

Jeżeli w dniu 26 maja nie możecie odwiedzić Piwnego Spa w Zakopanem alternatywną opcją na prezent będzie bon podarunkowy. Voucher można zakupić na dowolny zabieg z oferty, dla jednej lub dwóch osób, może to być: kąpiel, pakiet day spa lub masaż. Kupon wysyłamy online do samodzielnego wydruku lub w eleganckiej kopercie kurierem. Ważność vouchera to aż 12 miesięcy! Dzięki temu Twoja mama skorzysta z niego w dogodnym dla niej terminie.

Kolejną godną zainteresowania opcją na prezent dla mamy są piwne kosmetyki. To naturalne preparaty do codziennej pielęgnacji skóry i włosów. Dzięki zawartości witamin z grupy B kosmetyki działają przeciwstarzeniowo i znacznie poprawiają kondycję skóry i włosów. Specjalne zestawy upominkowe możesz zamówić online z dostawą pod drzwi. Kosmetyki pakujemy do eleganckich, kraftowych pudełek. Świetnie się prezentują i na pewno będą miłym i przydatnym prezentem dla Twojej mamy.

mega888