mega888

Dzień Ojca w Piwnym Spa

W tym roku Dzień Ojca przypada na 18 czerwca, w niedzielę. Jest to idealna okazja na chwilę wspólnego odpoczynku i oderwanie od codziennych obowiązków.  Dlatego warto zaplanować Dzień Ojca w Piwnym Spa na Krupówkach i sprezentować Tacie wyjątkową, piwną atrakcję.

Kąpiel piwna na Dzień Ojca

Kąpiel piwna na Dzień Ojca w Piwnym Spa to niebanalny pomysł na uczczenie tego wyjątkowego dnia. Takiego prezentu Tata na pewno się nie spodziewa! Piwne Spa to świetna atrakcja, w dodatku zlokalizowana w samym sercu Zakopanego. Zabieg przyrządzany jest na bazie naturalnych składników jak chmiel, słód i drożdże. Seans wyjątkowo odpręża i relaksuje ciało. Kąpieli towarzyszy pyszna degustacja złocistego trunku z rzemieślniczego browaru. Po wyjściu z  kąpielowej wanny będzie czekać na Was sielankowy relaks, czyli leżakowanie na ozonowanej, antybakteryjnej słomie. Tego typu odpoczynek jest w szczególności zalecany po piwnych zabiegach, ponieważ znacznie wspomaga przyswajanie składników odżywczych zawartych w kąpieli. W trakcie relaksu będziecie mogli nadrobić długo odkładane pogawędki i cieszyć się spędzanymi wspólnie chwilami. Pomysł na Dzień Ojca w Piwnym Spa w Zakopanem to z pewnością idealny prezent dla taty.

Dzień Ojca w Piwnym Spa z kąpielą VIP

Piwne Spa w Zakopanem oferuje również bardziej rozbudowane zabiegi. Jednym z nich jest kąpiel piwna VIP. Jest to również świetny wybór na świętowanie Dnia Ojca w Piwnym Spa. Kąpiel VIP rozpoczyna się seansem w saunie Infrared działającej na podstawie promieniowania podczerwonego. Po seansie w saunie, podobnie jak w przypadku standardowej kąpieli piwnej będziecie zaproszeni do kąpielowej łaźni, w której będzie czekała na Was odżywcza, piwna kąpiel i wyjątkowy relaks na słomianym łożu. W trakcie kąpieli oraz podczas relaksu na słomianym łożu Piwne Spa oferuje nieograniczoną degustację złocistego trunku! Propozycja piwnej kąpieli z nielimitowaną degustacją z pewnością zagwarantuje udany Dnia Ojca w Zakopanem. Dodatkowo pakiet VIP zawiera wszelkie niezbędne akcesoria, dlatego wybierając się do SPA nie musicie zabierać ze sobą zbędnych rzeczy, co przede wszystkim ułatwia np. udanie się do restauracji na zakończenie tego wyjątkowego dnia.

Voucher do Piwnego Spa na Dzień Ojca

Dzień Ojca w tym roku wypada w środę, dlatego zaplanowanie w tym dniu wypoczynku w Zakopanem może być utrudnione. Istnieje jednak możliwość zaoferowania Tacie piwnej kąpieli w dogodnym dla niego terminie. Świetnym rozwiązaniem jest zakup vouchera na dowolną kąpiel do Piwnego Spa w Zakopanem. Prezent może być dodatkowo spersonalizowany poprzez dodanie prywatnej dedykacji. Taka niespodzianka na pewno przypadnie do gustu tacie i skłoni go do zaplanowania krótkiego urlopu w pięknych, polskich górach.

Zaplanuj Dzień Ojca w Piwnym Spa w Zakopanem

Wizytę w Piwnym Spa warto zarezerwować z około tygodniowym wyprzedzeniem. Dlatego najlepiej zorganizować Dzień Ojca tak by Tata, bądź rodzice nie domyślali się co ich czeka. Spacerując po Krupówkach o ustalonej godzinie zaprowadź ich do Piwnego Spa i sprezentuj wyjątkową niespodziankę. Zapewniamy, że po godzinnym seansie wyjdą zachwyceni, wdzięczni za tak miły i oryginalny prezent.

mega888