Zakopane Atrakcje dla Dorosłych – Relaks i Degustacja

W Zakopanem jest pełno rozrywek, ale dedykowanych atrakcji dla dorosłych jest stosunkowo nie wiele. Wyjątkiem jest Piwne Spa na Krupówkach. Miejsce słynie z wykorzystywania piwa i wina w pielęgnacyjnych zabiegach. Atrakcji towarzyszy również degustacja smakowitych trunków. Oferta skierowana jest do osób dorosłych, które szukają spokojnego miejsca relaksu i wyjątkowych wrażeń.

Piwne Spa Zakopane - miejsce "świętego" spokoju

Jeśli szukasz w Zakopanem miejsca cichego, spokojnego, gdzie naprawdę możesz się odprężyć i zrelaksować w kameralnej atmosferze zajrzyj do Piwnego Spa. To typowa atrakcja dla dorosłych. W podziemiach zabytkowego budynku, w półmroku, z dala od ulicznego zgiełku przeprowadzane są wyjątkowe zabiegi. Kąpiele przygotowywane z użyciem naturalnych składników piwa, wina i mleka, odprężające pakiety Day Spa oraz relaksacyjne masaże. Seanse przeprowadzane są w intymnej atmosferze przy relaksacyjnej muzyce i degustacji różnorodnych trunków. Po wizycie poczujesz się odprężony i w znakomitym nastroju. Z atrakcji Piwnego Spa w Zakopane korzystają dorośli w pojedynkę, we dwoje, a nawet w małych grupach. Dla kilku osób istnieje możliwość wynajęcia obiektu na wyłączność. 

Atrakcja dla Dorosłych - Relaksacyjna Kąpiel z Kuflem Piwa

Wiodącą atrakcją dla dorosłych w Piwnym Spa w Zakopanem jest kąpiel piwna. Zabieg przygotowywany jest w drewnianej balii. Najpierw nalewana jest ciepła woda, następnie dodawane jest piwo z naturalnymi składnikami: chmiel, słód i drożdże, które odżywiają, nawilżają skórę i dostarczają cennych witamin z grupy B. Kąpiel powinna trwać około pół godziny. Podczas relaksu będziesz miał okazję spróbować piwa warzonego metodami tradycyjnymi. Takie piwo można poznać po specyficznej pianie, jest jej naprawdę dużo i jest bardzo gęsta. Po kąpieli zalecany jest niezwykły odpoczynek na słomie. Takie leżakowanie wzmacnia poczucie regeneracji ciała i sprawia, że czujemy się jeszcze bardziej zrelaksowani. To zwyczaj starowiejski, spróbuj przekonać się o jego działaniu na własnej skórze. Piwna kąpiel z degustacją to świetna atrakcja dla dorosłych na cudowny wieczór w Zakopanem.

Atrakcja dla Dorosłych - Odżywcza Kąpiel z Lampką Wina

Piwne Spa w Zakopanem przygotowało również atrakcję dla dorosłych, którzy preferują wino. Przygotowanie kąpieli jest podobne, jednakże do ciepłej wody dodawana jest specjalna sól z czerwonego wina. Preparat świetnie nawilża skórę i pomaga w redukcji cellulitu. Po winnej kąpieli czujemy się witalnie i młodo. Podczas zabiegu będziecie mogli posmakować pysznego, półwytrawnego, czerwonego wina Celsus. Degustacja podczas kąpieli to ważny element wzmacniając poczucie odprężenia. Po 30 minutowej kąpieli czeka Was relaks na prawdziwej słomie z owsa. Tak dawniej wypoczywali górale i bardzo sobie cenili tą formę odpoczynku. W Piwnym Spa w Zakopanem odnawiamy dawne zwyczaje i czerpiemy inspiracje z natury. Leżakowanie na słomie z ukochaną osobą jest świetnym doznaniem. Kąpiel winna to znakomita atrakcja dla dorosłych, lubiących relaks w wyjątkowych miejscach.

[bookero_form]