Bachelor Party Zakopane

Bachelor party at Beer Spa in Zakopane

Wieczór kawalerski to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego mężczyzny. W Piwnym Spa w Zakopanem zadbamy o to abyście przez długie lata wspominali ten szczególny dzień! Gwarantujemy, że nie zabraknie pysznego piwa, a świetną zabawę uzupełnią relaksacyjne zabiegi.

Pakiet na wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Zakopanem obejmuje oryginalne kąpiele piwne połączone z degustacją piwa z Browaru Zamkowego Cieszyn, najdłużej działającego browaru w Polsce. Podczas wieczoru kawalerskiego w Piwnym Spa do Waszej dyspozycji będzie sauna fińska na podczerwień oraz sielskie łoże relaksacyjne wyłożone słomą. Przy wyborze pakietu VIP zaserwujemy Wam pyszne przekąski, które doskonale komponują się z nielimitowanym piwem! Ale to nie wszystko, ponieważ…

Wieczór kawalerski to niekończące się atrakcje! Każdy z Panów dostanie 10% zniżki na masaż, a jeśli udostępnicie na swoich social mediach zdjęcie ze swojego wieczoru kawalerskiego w Piwnym Spa i oznaczycie nasz fanpage, Pan Młody otrzyma w gratisie masaż relaksacyjny częściowy.

Pobyt w Piwnym Spa w Zakopanem to doskonały pomysł na rozpoczęcie wieczoru kawalerskiego w stolicy Tatr lub błogi relaks po szalonej nocy w Zakopanem.

Oferta na męski wieczór grup 5-15 os.

Additional information:

The offer for a Bechelor Party in the Beer Spa in Zakopane is aimed at groups of 5 to 15 people.

How long the bachelor party lasts and which bath rooms are booked depends on the number of participants

  • 5 pers. - 1,5 h - 1 bath room / 2 barrels
  • 6-8 people. - 2h - 2 bath rooms / 3 barrels
  • 9-15 pers. - 2,5 h - 2 baths rooms / 3 barrels

Bathing takes place in pairs, the water is changed after two baths.

To book a hen night at the Beer Spa in Zakopane we require an advance payment of 50% of the price. The rest is payable on the spot.

Ask for a free date for a bachelor party!

Call 514313308, write zakopane@piwnespa.com or use the form:

Wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Zakopanem
Wieczór kawalerski w Zakopanem