Bachelorette Party Zakopane

Bachelorette party at the Beer Spa in Zakopane

Wieczór panieński to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej Panny Młodej. Ma to być czas pełnego relaksu, zabawy i dobrego humoru! Jeśli szukasz pomysłu na wieczór panieński to dobrze trafiłaś. Piwne Spa w Zakopanem oferuje odżywcze zabiegi, błogi relaks i bezcenny czas spędzony w gronie przyjaciółek przy kieliszku wina.

Wieczór panieński w Piwnym Spa w Zakopanem to nic innego jak odżywcze kąpiele piwne lub winne połączone z wyśmienitą degustacją. Kąpiele świetnie wpływają na kondycję skóry oraz samopoczucie. Do Waszej dyspozycji będzie fińska sauna infrared oraz sielskie łoże relaksacyjne wyłożone słomą. Przy wyborze pakietu VIP zaserwujmy Wam pyszne, regionalne przekąski na zimno oraz nielimitowane piwo lub wino.

Swoje zabiegi możecie poszerzyć o relaksacyjne masaże z 10% zniżką. Jeśli udostępnicie na swoich social mediach zdjęcie z wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa i oznaczycie fanpage Beernarium, Pani Młoda otrzyma darmowy masaż relaksacyjny częściowy, który będzie zbawieniem przed nadchodzącym ślubem z którym wiąże się wiele stresu.

Pobyt w Piwnym to fantastyczny prezent dla przyszłej Panny Młodej i niezapomniana atrakcja wieczoru panieńskiego w Zakopanem.

Oferta dla Pań w grupie 5-15 os.

Additional information:

Offer Bachelorette Party at the Beer Spa in Zakopane is addressed to groups from 5 to 15 people.

How long the bachelorette party lasts and which bath rooms are booked depends on the number of participants

  • 5 pers. - 1,5 h - 1 bath room / 2 barrels
  • 6-8 people. - 2h - 2 bath rooms / 3 barrels
  • 9-15 pers. - 2,5 h - 2 baths rooms / 3 barrels

 

.

Ask for a free date for a hen party!

Call 514313308, write zakopane@piwnespa.com or use the form:

Wieczór panieński w Piwnym Spa w Zakopanem