Dzień Chłopaka w Piwnym Spa w Zakopanem

Już 30 września Dzień Chłopaka. Zaskocz partnera i podaruj mu wizytę w Beernarium Piwnym Spa w Zakopanem. To miejsce pełne piwa i wyjątkowego relaksu, spędzicie tu cudowne chwile tylko we dwoje.

Kąpiel piwna, degustacja i relaks na słomie

Od dawna wiadomo, że Panowie są prawdziwymi wielbicielami złocistych trunków. Piwko wieczorem, na imprezie, na meczu to standard. Zimny browar doskonale gasi pragnienie i odpręża. Dlatego wizyta w Beernarium Piwne Spa w Zakopanem  to doskonały pomysł na prezent i atrakcję w dniu chłopaka. 

W ofercie spa znajdziesz wyjątkowe zabiegi na bazie piwa kąpielowego, które znakomicie odżywiają skórę i doskonale relaksują całe ciało. Kąpiel piwna przeprowadzana jest w kameralnej zamkniętej łaźni, gdzie w ciszy i spokoju możecie świętować dzień chłopaka. Zabiegowi towarzyszy degustacja schłodzonego piwa o wyjątkowych walorach smakowych. Podawane w Spa piwo warzone jest w małym browarze, zgodnie z tradycyjnymi metodami. Po kąpieli następuje relaks na słomianym łożu o właściwościach odprężających. Jeśli będzie Wam mało, możecie skorzystać jeszcze z oferty masaży. W Piwnym Spa znajdziecie relaksacyjne masaże, sportowe, a także oryginalny masaż piwny na bazie naturalnych kosmetyków.

30 września Dzień Chłopaka w Zakopanem

Zabieg w Piwnym Spa w Zakopanem możesz zarezerwować online na konkretny dzień i godzinę. To będzie doskonała niespodzianka na dzień chłopaka.

Jeśli jednak nie możecie być tego dnia w Zakopanem możesz zamówić voucher upominkowy z 6 miesięcznym okresem ważności.