Dzień Ojca w Piwnym Spa w Zakopanem

Dzień Ojca przypada na 23 czerwca 2019 (niedziela). Świętując ten dzień w Zakopanem warto skorzystać z oferty Piwnego Spa na Krupówkach i sprezentować Tacie wyjątkową atrakcję.

Kąpiel piwna na dzień ojca


Takiego prezentu Tata na pewno się nie spodziewa. Kąpiel piwna to świetna atrakcja w Zakopanem. Zabieg przyrządzony jest na bazie naturalnych składników jak chmiel, słód i drożdże. Wyjątkowo odpręża i zrelaksuje ciało. Kąpieli towarzyszy degustacja pysznych piw z małych browarów, a po wyjściu z wanny czeka sielankowy relaks czyli leżakowanie na słomie. W dzień ojca 23 czerwca 2019 w Piwnym Spa możesz skorzyć także z super promocji -10% na pakiety day spa (kąpiel + masaż)

Zaplanuj dzień ojca w Zakopanem

Wizytę w Piwnym Spa warto zarezerwuj z wyprzedzeniem około tygodnia. Najlepiej organizować dzień ojca tak by tata, bądź rodzice nie domyślali się co ich czeka. Spacerując po Krupówkach o ustalonej godzinie zaprowadź ich do Piwnego Spa i sprezentują wyjątkową niespodziankę. Zapewniamy, że po godzinnym seansie wyjdą zachwyceni, wdzięczni za tak miły i oryginalny prezent.

kapiel piwna na dzien ojca w zakopanem
[bookero_form]