Walentynki w Zakopanem 2021 – Romantyczne Atrakcje i Pakiety

Już wkrótce 14 luty Walentynki. Jeśli planujesz spędzić ten dzień w Zakopanem koniecznie zarezerwuj wizytę w Piwnym Spa na Krupówkach. To doskonała atrakcja na walentynki. Spędzicie tutaj wyjątkowy wieczór pełen relaksu i wyśmienitej degustacji .

Pobyt w kameralntym SPA to idealna atrakcja na Walentynki

Właśnie w walentynki mamy ochotę zrobić coś wyjątkowego. Zaskoczyć drugą połówkę. Spędzić razem romantyczny czas. Będąc w Zakopanem warto zaplanować wizytę w Beernarium Piwnym Spa (Krupówki 77). To magiczne miejsce zlokalizowane jest w centrum Zakopanego, ale klimat jaki tam panuje jest zupełnie inny. Jest cicho, kameralnie, spokojnie i bardzo romantycznie. Piwne Spa znajduje się w podziemiach zabytkowego pensjonatu. Ściany łaźni pokryte są prawdziwą cegłą. Nie dociera tutaj światło słoneczne, więc nie zależnie od pory dnia w pomieszczeniach panuje intymny półmrok. Wnętrze urządzone jest klimatycznie w sielskim stylu. Zabiegi – kąpiele i masaże – przeprowadzone są w zamkniętych łaźniach tylko we dwoje. Przez czas trwania zabiegu nikt nie przeszkadza w relaksie i nie zakłóca romantycznej atmosfery. W tle gra tylko relaksacyjna muzyka. Możecie się naprawdę odprężyć, pobyć tylko ze sobą. Kąpiele oferowane w Piwnym Spa w Zakopanem nie tylko relaksują, ale także świetnie odżywiają i nawilżają skórę. Podczas kąpieli odbywa się także uczta dla smakoszy piwa lub wina. 

Walentynkowe kąpiele i pakiety w Zakopanem

Na walentynki polecamy szczególnie romantyczne kąpiele winne i mleczne z degustacją i sielskim relaksem na słomie oraz pakiety Day Spa z masażami. Zarezerwuj termin jak najszybciej bo miejsc jest coraz mniej.

WINE BATH

Zabieg przygotowywany na bazie ekstrakcji z czerwonego wina. Podzielony jest na dwa etapy: kąpiel w beczce i relaks na słomianym łożu. Do degustacji podawana jest lampka wina na osobę.

Romantic bath

Wyjątkowa kąpiel na bazie mlecznych preparatów okraszona płatkami róż, do tego sielski relaks na słomie. Podczas zabiegu będziecie mieli okazję kosztować wina musującego Prosecco i słodkości.

Romantic Day Spa

Odprężający pakiet idealny na Walentynki. Zawiera seans w saunie, kąpiel mleczną z płatkami róż, degustację Prosecco i czekoladek oraz masaże relaksacyjne całego ciała.

Voucher do Piwnego Spa w Zakopanem na Walentynki

Walentynkowe vouchery

Jeśli nie możecie być w walentynkowy wieczór z nami w Zakopanem pomyśl o prezencie dla drugiej połówki. W tym celu przygotowaliśmy dla Was specjalną walentynkową promocję na vouchery do Piwnego Spa. Już teraz możesz zamówić dla ukochanej osoby wyjątkową niespodziankę. Promocja na vouchery -20% do Piwnego Spa obejmuje wszystkie kąpiele. Vouchery są wysyłane kurierem lub w wersji elektronicznej na email. Dużą zaletą jest możliwość realizacji vouchera przez najbliższe 12 miesięcy od dnia zakupu. Umożliwia to rezerwację kąpieli w dowolnym terminie. Podaruj bliskiej Ci osobie chwilę błogiego relaksu i odrobinę luksusu.

[bookero_form]