Zakopane atrakcje – Maj Czerwiec 2020

W maju i w czerwcu w Zakopanem panuje niski sezon co oznacza mniej turystów, tłumów i kolejek. To bardzo dobry czas na urlop w stolicy Tatr, szczególnie po okresie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Maj i czerwiec to czas kiedy z tatrzańskich szklaków znika śnieg, pogoda jest coraz ładniejsza, a piesze wędrówki są przyjemniejsze. Poza atrakcjami przyrodniczymi w Tatrach warto doświadczyć atrakcji zlokalizowanych w centrum Zakopanego. Zapraszamy do Piwnego Spa –  bardzo kameralnego miejsca pełnego relaksu. 

Tatrzańskie atrakcje w Maju i w Czerwcu

Późna wiosna to czas kiedy w końcu z tatrzańskich dolin i szczytów znika śnieg, dając możliwość uprawiania turystyki pieszej. W maju zawsze przed wyruszeniem na szlaki należy sprawdzić prognozę pogody i warunki panujące na wybranym szlaku. Może się okazać, iż mimo że w Zakopanem mamy 20st. w wyższych partiach panują zimowe warunki i zalega śnieg. Sprzęt zimowy w niższych partiach Tatr staje się niepotrzebny.

Warunki na Starorobociańskim Wierchu z dnia 18.05 :

„Szlak w znakomitej większości suchy, kilka płatów śniegu do przejścia, największe już pod Starorobociańskim. Rano śnieg mokry, ubity, po południu lekko kopny. Sprzęt w postaci raczków zbędny, wystarczą dobre buty i kije. Turystów niewielu. Piękna pogoda.” – Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska 

Czerwic to początek lata, śnieg na dobre znika ze szczytów Tatr. Tuż przed sezonem pogoda jest fantastyczna, a na szlakach jest wciąż spokojnie.

Bezpieczne atrakcje w Zakopanem w Piwnym Spa

Górskie wycieczki to nie koniec atrakcji dostępnych w stolicy Tatr. Podczas majowego lub czerwcowego urlop w Zakopanem zapraszamy do Piwnego Spa. To miejsce bardzo kameralne i bezpieczne. Tutaj w zamkniętych łaźniach odbywają się relaksacyjne kąpiele na bazie piwa, wina i mleka połączone z degustacją i sielskim relaksem na słomie. Zabiegi nawilżają i odżywiają skórę oraz dostarczają cennych witamin. Poprawiają także samopoczucie i podnoszą energię życiową. Po wizycie w Spa poczujesz się naprawdę zrelaksowany i pełen pozytywnych emocji.

Z atrakcji dostępnych w Piwnym Spa w Zakopanem można korzystać pojedynczo lub we dwoje. Kąpiel odbywają się w wydzielonych, zamkniętych łaźniach w półmroku i przy relaksacyjnej muzyce. Kameralna i intymna atmosfera jest zapewniona. Ze względów bezpieczeństwa zabiegi w Spa umawiane są z dużym odstępem, aby przed i po zabiegu goście się nie spotkali. Ponadto po każdym zabiegu łaźnia piwna jest dezynfekowana. 

Do końca maja wszystkie kąpiele -10%. Kod rabatowy: MAJ

Atrakcje na długi weekend czerwcowy w Zakopanem

W tym roku Boże Ciało przypada 11 czerwca (czwartek). To święto wolne od pracy, dzięki któremu możesz zaplanować długi weekend w Zakopanem. 4 dni pełne atrakcji, wrażeń, cudownych widoków i oczywiście wyjątkowego klimat Zakopanego.  Połowa czerwca to już czas, gdzie swobodnie możesz korzystać z górskich atrakcji. Możesz się wybrać w Tatry Zachodnie dla średnio zaawansowanych lub Tatry Wysokie dla osób o dobrej kondycji. Podczas czerwcowego weekendu w Zakopanem zadbaj też o regenerację organizmu i odpoczynek.

Po długich wędrówkach górskich polecamy regeneracyjny pakiet GOLD DAY SPA. To seans pełen atrakcji dla ciała i ducha. Łączy odżywczą kąpiel piwną, degustację aż 3 rodzajów piwa, zdrowotne okłady z wysłodzin browarniczych na słomianym łożu oraz masaż relaksacyjny częściowy. Odprężający seans w Piwnym Spa zniweluje zmęczenie, rozluźni mięśnie i doda energii. Zarezerwuj pakiet już dziś. 

[bookero_form]