mega888

Oryginalna impreza integracyjna w Zakopanem

Szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę integracyjną dla pracowników w Zakopanem? Mamy coś idealnego. Kąpiele w piwie, relaks na słomie i degustacja złocistych trunków w kameralnym Spa w centrum miasta. To może być Wasz wymarzona impreza integracyjna w Zakopanem!

Impreza integracyjna w Zakopanem nie może się nie udać!

Firmy coraz częściej decydują się na organizację wyjazdów integracyjnych właśnie do stolicy Tatr. Górskie widoki, szeroka oferta noclegowa i gastronomiczna, popularne Krupówki oraz mnóstwo atrakcji kuszą organizatorów wyjazdów firmowych. Najlepiej taki pobyt zaplanować poza wysokim sezonem czyli wiosną  lub jesienią. Wtedy w Zakopanem jest znacznie mniej turystów, mimo to wciąż można skorzystać z atrakcji miasta. Można znaleźć także tańszy nocleg nawet blisko centrum miasta. Podczas integracyjnego pobytu w Zakopanem koniecznie wybierzcie się w góry. Powinien to być łatwy szlak jak np. na Morskie Oko lub Dolina Kościeliska, ponieważ nie wszyscy mogą być zwolennikami długich górskich wędrówek. Łatwa trasa będzie przyjemnym spacerem i każdy będzie w stanie ją pokonać. Wspólna wędrówka na pewno zacieśni więzi pracowników i doda wyjazdowi integracyjnemu trochę aktywnego charakteru. Po takim wysiłku konieczna będzie nagroda dla wytrwałych piechurów. Nic się tak nie ucieszy jak relaks w Piwnym Spa, miejsce gdzie pielęgnacyjne zabiegi łączą się z degustacją trunków i świetną zabawą.

Beernarium Piwne Spa w Zakopanem

Piwne kąpiele to w Polsce wciąż nowość choć dobroczynne walory piwa były znane już w pradawnych czasach. Składniki piwa jak chmiel, słód i drożdże zbawienne wpływają na kondycję skóry: odmładzają, nawilżają, czynią delikatniejszą i dostarczają szeregu witamin. Kąpiel piwna to forma relaksu, która znakomicie rozluźnia mięśnie, zmniejsza stres, regeneruje ciało i umysł. Kąpiel piwna przyrządzana jest poprzez dodanie do wody koncentratu piwa kąpielowego. Zabieg odbywa się w drewnianej balii i towarzyszy mu oczywiście degustacja złocistych trunków. 

Beernarium Piwne Spa w Zakopanem na Krupówkach powstało stosunkowo nie dawno jesienią 2017 r. Spa zlokalizowane jest w podziemiach zabytkowego budynku, co sprawia że aura panująca wewnątrz jest bardzo wyjątkowa. Beernarium oferuje kąpiele w piwie, w czerwonym winie i w kozim mleku, a także relaksacyjne masaże. 

Impreza integracyjna w SPA - Takiej jakiej jeszcze nie było!

Beernarium Piwne Spa Zakopane organizuje imprezy integracyjne dla grup od 3 do nawet 15 osób. Dla większych grup powyżej 4 osób Spa wynajmowane jest na wyłączność. Są to dwie łaźnie piwne oraz pokój saunowy.  Podczas imprezy integracyjnej będziecie mieli okazję wygrzać się w saunie na podczerwień, wykąpać w piwie lub winie, poleżeć na sianku i posmakować wyśmienitych piw warzonych tradycyjnymi metodami lub pysznego wina. To czas na spokojne rozmowy, lepsze poznanie się. Relaks w Piwnym Spa na pewno rozluźni atmosferę i poprawi integrację zespołu. To atrakcja, której pracownicy na pewno się nie spodziewają dzięki czemu będzie ogromnym zaskoczeniem i zostanie w pamięci na długo.

Oferta Piwnego Spa na firmową integrację

W ofercie Piwnego Spa znajdziecie dwie opcje na imprezę integracyjną: 

  • Standard w cenie 100 zł od osoby
  • VIP w cenie 150 zł od osoby

Wersja VIP zwiera nielimitowaną degustację i poczęstunek w formie przekąsek na zimno. W obu wariantach gratis otrzymacie ręczniki oraz jednorazowe stroje i klapki. Jeśli oczywiście wolicie możecie korzystać ze swoich strojów kąpielowych. 

W zależności od liczby osób oferujemy dwa rozwiązania:

  • Oferta dla grup do 4 osób– przy takiej ilości osób oferujemy dużą łaźnię w której znajdują się dwie dwuosobowe beczki oraz słomiane łoże, idealne miejsce na odetchnięcie po kąpieli i dalszą degustację trunków. 😊
  • Oferta dla grup powyżej 5 osób– do waszej dyspozycji jest całe spa czyli dwie łaźnie oraz pokój saunowy.

 

Imprezę integracyjną w Piwnym Spa w Zakopanem należy rezerwować z nawet miesięcznym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli planujecie taką atrakcję na weekend. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do rezerwacji.

Impreza integracyjna w Zakopanem - atrakcje

  • Tradycyjny kulig i góralska biesiada: kulig w góralskich saniach po  Dolinie Chochołowskiej z pochodniami to cudowny pomysł na przejażdżkę wśród tatrzańskiej przyrody. Po kuligu góralska biesiada przy ognisku. Muzyka, taniec, śpiew i niezapomniana zabawa! 
  • Rafting: spływ Dunajcem na pontonach to doskonała atrakcja na integrację, ponieważ w tym sporcie liczy się praca zespołowa. Po wspólnym szaleństwie koniecznie zjedzcie wspólny obiad w Szczawnicy, która słynie z lokalnego przysmaku – pstrąga,
  •  Wycieczka na quadach: górskie trasy, które słyną z lasów, potoków i polan gwarantują niezapomniane przeżycia! 
Impreza integracyjna w Zakopanem
Impreza integracyjna w Zakopanem
mega888