Oryginalna impreza integracyjna w Zakopanem

Szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę integracyjną dla pracowników w Zakopanem? Mamy coś idealnego. Kąpiele w piwie, relaks na sianie i degustacja złocistych trunków w kameralnym Spa w centrum miasta. Ta impreza zostanie na długo w pamięci! 

Wyjazd integracyjny do Zakopanego

Coraz częściej firmy decydują się na organizację wyjazdów integracyjnych właśnie do stolicy Tatr. Górskie widoki, szeroka oferta noclegowa i gastronomiczna, tętniące życiem Krupówki oraz mnóstwo atrakcji kuszą organizatorów wyjazdów firmowych. Najlepiej taki pobyt zaplanować poza wysokim sezonem czyli wiosną między marcem, a czerwcem lub jesienią między wrześniem, a końcem grudnia. Wtedy w Zakopanem jest znacznie mniej turystów, mimo to  większość restauracji i atrakcji jest otwarta. Można znaleźć także tańszy nocleg nawet blisko centrum miasta. Podczas integracyjnego pobytu w Zakopanem koniecznie musicie się wybrać w góry. Powinien to być łatwy szlak jak np. na Morskie Oko lub Dolina Kościeliska, ponieważ nie wszyscy pracownicy mogą być zwolennikami długich górskich wędrówek. Łatwa trasa będzie przyjemnym spacerem i każdy jest w stanie ją pokonać. Wspólna wędrówka na pewno zacieśni wieźli pracowników i doda wyjazdu integracyjnego trochę aktywnego charakteru. Po takim wysiłku konieczna będzie nagroda dla wytrwałych piechurów. Najlepiej w formie relaksu w bardzo oryginalnym miejscu jakim jest Beernarium Piwne Spa Zakopane. Miejsce gdzie pielęgnacyjne zabiegi łączą się z degustacją złotych trunków.

Beernarium Piwne Spa w Zakopanem

Piwne kąpiele to w Polsce wciąż nowość choć dobroczynne walory piwa były znane już w pradawnych czasach. Składniki piwa jak chmiel, słód i drożdże zbawienne wpływają na kondycję skóry: odmładzają, nawilżają, czynią delikatniejszą i dostarczają szeregu witamin. Kąpiel piwna to forma relaksu, która znakomicie rozluźnia mięśnie, zmniejsza stres, regeneruje ciało i umysł. Kąpiel piwna przyrządzana jest poprzez dodanie do wody koncentratu piwa kąpielowego. Zabieg odbywa się w drewnianej balii i towarzyszy mu oczywiście degustacja złocistych trunków. 

Beernarium Piwne Spa w Zakopanem na Krupówkach powstało stosunkowo nie dawno jesienią 2017 r. Spa zlokalizowane jest w podziemiach zabytkowego budynku, co sprawia że aura panująca wewnątrz jest bardzo wyjątkowa. Beernarium oferuje kąpiele w piwie, w czerwonym winie i w kozim mleku, a także relaksacyjne masaże. 

Impreza integracyjna w SPA - Takiej jakiej jeszcze nie było!

Beernarium Piwne Spa Zakopane organizuje bardzo oryginalne imprezy integracyjne dla grup od 3 do nawet 15 osób. Dla większych grup powyżej 4 osób Spa wynajmowane jest na wyłączność. Są to dwie łaźnie piwne oraz pokój saunowy.  Podczas imprezy integracyjnej będziecie mieli okazję wygrzać się w saunie na podczerwień, wykąpać w piwie lub winie, poleżeć na sianku i posmakować wyśmienitych piw warzonych tradycyjnymi metodami lub pysznego wina. Będziecie mogli spokojnie porozmawiać, pośmiać się, po prostu lepiej poznać. Relaks w Piwnym Spa na pewno rozluźni atmosferę i poprawi integrację zespołu. To atrakcja, której pracownicy na pewno się nie spodziewają, będzie ogromnym zaskoczeniem i zostanie w pamięci na długo.

W ofercie Piwnego Spa znajdziecie dwie opcje na imprezę integracyjną: 

  • Standard w cenie 100 zł od osoby
  • VIP w cenie 150 zł od osoby
 

Wersja VIP zwiera nielimitowaną degustacja i poczęstunek w formie przekąsek na zimno. W obu wariantach gratis otrzymacie ręczniki oraz jednorazowe stroje i klapki. Jeśli oczywiście wolicie możecie korzystać ze swoich strojów kąpielowych. 

Imprezę integracyjną w Piwnym Spa w Zakopanem należy rezerwować z nawet miesięcznym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli planujecie taką atrakcję na weekend. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do rezerwacji.

[bookero_form]