mega888

O nas

BEERNARIUM PIWNE SPA ZAKOPANE

Beernarium Piwne Spa to bardzo oryginalne i kameralne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Zakopanego. Tutaj w blasku świec, przy relaksacyjnej muzyce możesz poddać się odprężających zabiegom połączonym z degustacją wyśmienitych trunków i relaksem na słomie. Piwne Spa wyróżnia się nie tylko wyjątkowa ofertą, ale także niezwykłym klimatem i serdeczną obsługą.=

Kameralne Spa na Krupówkach

Sekretem Piwnego Spa są dobroczynne właściwości piwa. Kąpiel w piwie kąpielowym rozjaśnia i nawilża skórę, wypłukuje toksyny i podnosi energię życiową. Smakosze innych trunków także znajdą atrakcje dla siebie – kąpiele w winie lub w mleku, które świetnie wpływają na skórę, zdrowie i samopoczucie. Podczas kąpieli personel serwuje wyśmienite piwa z małych browarów lub czerwone wino. W ofercie Spa znajdują się również atrakcyjne pakiety Day Spa w Zakopanem, gdzie gorące kąpiele urozmaicone są relaksacyjnymi masażami. W obiekcie dostępna jest również sauna Infrared, która wzmacnia działanie zabiegów.

Atrakcja w Zakopanem dla par i nie tylko

Wizyta w Piwnym Spa to oryginalna atrakcja dla par, które szukają romantycznych i kameralnych miejsc w Zakopanem. Tutaj mogą spędzić wyjątkowy wieczór tylko we dwoje. Piwne Spa świetnie sprawdzi się również jako atrakcja dla przyjaciół, którzy szukają oryginalnej formy wypoczynku i rozrywki po aktywnym dniu w Zakopanem, a także dla singli poszukujących wyciszenia i głębokiego relaksu. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Spa i do zobaczenia w Zakopanem!

mega888