mega888

Walentynki w Zakopanem 2024 – Romantyczne Atrakcje i Pakiety

Walentynki w Zakopanem… Jak je sobie wyobrażacie? Spacery po zachwycających śnieżnych szlakach, grzane wino, kolacja we dwoje przy kominku. Jeśli planujesz spędzić ten dzień w Zakopanem koniecznie zarezerwuj wizytę w Piwnym Spa na Krupówkach. To doskonała atrakcja na Walentynki. Spędzicie tutaj wyjątkowy wieczór pełen relaksu i wyśmienitej degustacji .

Pobyt w kameralnym SPA to idealna atrakcja na Walentynki w Zakopanem

Walentynki to wyjątkowy czas, to okazja by zaskoczyć drugą połówkę. Spędzić razem romantycznie czas. Będąc w Zakopanem warto zaplanować wizytę w Beernarium Piwnym Spa (Krupówki 77). To magiczne miejsce zlokalizowane jest w centrum Zakopanego. Krupówki słyną ze zgiełku,  turystów, ale w Piwnym Spa panuje zupełnie inny klimat. Jest cicho, kameralnie, spokojnie i bardzo romantycznie. Piwne Spa znajduje się w podziemiach zabytkowego pensjonatu. Ściany łaźni pokryte są prawdziwą cegłą. Nie dociera tutaj światło słoneczne, więc niezależnie od pory dnia w pomieszczeniach panuje intymny półmrok. Zabiegi – kąpiele i masaże – przeprowadzone są w zamkniętych łaźniach tylko we dwoje. Podczas  trwania zabiegu nikt nie przeszkadza w relaksie i nie zakłóca romantycznej atmosfery. W tle rozbrzmiewa jedynie relaksacyjna muzyka. Możecie się odprężyć, pobyć tylko ze sobą. Kąpiele oferowane w Piwnym Spa w Zakopanem nie tylko relaksują, ale także świetnie odżywiają i nawilżają skórę. Podczas kąpieli odbywa się także uczta dla smakoszy piwa lub wina. 

Walentynkowe kąpiele i pakiety w Zakopanem

Na walentynki polecamy szczególnie romantyczne kąpiele winne i mleczne z degustacją i sielskim relaksem na słomie oraz pakiety Day Spa z masażami. Zarezerwuj termin jak najszybciej, bo miejsc jest coraz mniej.

Kąpiel Romantyczna z płatkami róż
kąpiel winna w zakopanem

Kąpiel winna – Degustacja wina lampka/os. – Relaks na słomie

od 190 zł

kąpiel romantyczna dla par w zakopanem

Seans w saunie – Kąpiel mleczna z płatkami róż – Degustacja Prosecco (1 butelka) + czekoladki – Relaks na słomie

od 290 zł

romantyczny pakiet spa w zakopanem

Seans w saunie – Kąpiel mleczna z płatkami róż – Degustacja Prosecco (1 butelka) + czekoladki – Relaks na słomie – Masaż relaksacyjny całościowy (40 min/os.)

od 450 zł

Voucher do Piwnego Spa w Zakopanem na Walentynki

Walentynkowe Vouchery

Jeśli nie możecie być w walentynkowy wieczór z nami w Zakopanem, pomyśl o prezencie dla drugiej połówki. Ładnie zapakowany Voucher na romantyczną kąpiel w Piwnym Spa na pewno sprawi radość Twojej połówce. Na Voucherze może widnieć specjalna, spersonalizowana dedykacja. 🙂 Macie rok, bo tak długo jest ważny Voucher, aby odwiedzić Zakopane i spędzić tu wyjątkowo romantyczny czas. 

mega888