Walentynki w Zakopanem 2023 – Romantyczne Atrakcje i Pakiety

Walentynki w Zakopanem… Jak je sobie wyobrażacie? Spacery po zachwycających śnieżnych szlakach, wino grzane, kolacja we dwoje przy kominku. Jeśli planujesz spędzić ten dzień w Zakopanem koniecznie zarezerwuj wizytę w Piwnym Spa na Krupówkach. To doskonała atrakcja na Walentynki. Spędzicie tutaj wyjątkowy wieczór pełen relaksu i wyśmienitej degustacji .

Pobyt w kameralnym SPA to idealna atrakcja na Walentynki w Zakopanem

Walentynki to wyjątkowy czas, to okazja by zaskoczyć drugą połówkę. Spędzić razem romantycznie czas. Będąc w Zakopanem warto zaplanować wizytę w Beernarium Piwnym Spa (Krupówki 77). To magiczne miejsce zlokalizowane jest w centrum Zakopanego. Krupówki słyną ze zgiełku,  turystów, ale w Piwnym Spa panuje zupełnie inny klimat. Jest cicho, kameralnie, spokojnie i bardzo romantycznie. Piwne Spa znajduje się w podziemiach zabytkowego pensjonatu. Ściany łaźni pokryte są prawdziwą cegłą. Nie dociera tutaj światło słoneczne, więc niezależnie od pory dnia w pomieszczeniach panuje intymny półmrok. Zabiegi – kąpiele i masaże – przeprowadzone są w zamkniętych łaźniach tylko we dwoje. Podczas  trwania zabiegu nikt nie przeszkadza w relaksie i nie zakłóca romantycznej atmosfery. W tle rozbrzmiewa jedynie relaksacyjna muzyka. Możecie się odprężyć, pobyć tylko ze sobą. Kąpiele oferowane w Piwnym Spa w Zakopanem nie tylko relaksują, ale także świetnie odżywiają i nawilżają skórę. Podczas kąpieli odbywa się także uczta dla smakoszy piwa lub wina. 

Walentynkowe kąpiele i pakiety w Zakopanem

Na walentynki polecamy szczególnie romantyczne kąpiele winne i mleczne z degustacją i sielskim relaksem na słomie oraz pakiety Day Spa z masażami. Zarezerwuj termin jak najszybciej bo miejsc jest coraz mniej.

Kąpiel Romantyczna z płatkami róż
Kąpiel Romantyczna- Piwne Spa Zakopane

Kąpiel Winna

Zabieg przygotowywany na bazie ekstrakcji z czerwonego wina. Podzielony jest na dwa etapy: kąpiel w beczce i relaks na słomianym łożu. Do degustacji podawana jest lampka wina na osobę.

Kąpiel Romantyczna

Wyjątkowa kąpiel na bazie mlecznych preparatów okraszona płatkami róż, do tego sielski relaks na słomie. Podczas zabiegu będziecie mieli okazję kosztować wina musującego Prosecco i słodkości.

Romantyczne Day Spa

Odprężający pakiet idealny na Walentynki. Zawiera seans w saunie, kąpiel mleczną z płatkami róż, degustację Prosecco i czekoladek oraz masaże relaksacyjne całego ciała.

Voucher do Piwnego Spa w Zakopanem na Walentynki

Walentynkowe Vouchery

Jeśli nie możecie być w walentynkowy wieczór z nami w Zakopanem, pomyśl o prezencie dla drugiej połówki. Ładnie zapakowany Voucher na romantyczną kąpiel w Piwnym Spa na pewno sprawi radość Twojej połówce. Na Voucherze może widnieć specjalna, spersonalizowana dedykacja. 🙂 Macie rok, bo tak długo jest ważny Voucher, aby odwiedzić Zakopane i spędzić tu wyjątkowo romantyczny czas.