Wieczór Panieński i Kawalerski, Impreza Firmowa, Integracyjna w Spa w Zakopanem


Zakopane to świetne miejsce na wieczór kawalerski, panieński czy imprezę integracyjną. Wizyta w Piwnym Spa na Krupówkach to idealna atrakcja dla spragnionych niecodziennych wrażeń. Zapewniamy wyjątkowe wrażenia niezależnie czy pada deszcz czy świeci słońce.

Dajemy Ci możliwość wynajęcia całego Spa dla siebie i przyjaciół! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnymi pakietami eventowymi w Spa. Możemy je oczywiście zmodyfikować, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania.

Zainteresowany? Nie czekaj - skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły Twojej imprezy w Zakopanem.

Wieczór Panieński w Spa w Zakopanem

Wieczór Panieński w Spa w urokliwym Zakopanem to marzenie każdej przyszłej Panny Młodej. My poza zabiegami spa zapewniamy doskonałe trunki i wyśmienity poczęstunek. 

Pakiet panieński obejmuje relaksacyjny masaż całego ciała dla Przyszłej Panny młodej oraz nawilżające i odżywcze kąpiele w piwie lub winie z relaksem w saunie dla wszystkich uczestniczek panieńskiego. W pakiecie także nieograniczona degustacja piw rzemieślniczych lub wina i smaczne przekąski. Dla większych grup możliwość wynajęcia spa na wyłączność.

Wyjątkowa atmosfera panująca w spa sprawi, że wieczór panieński pozostanie na długo w Waszej pamięci.

Wieczór Kawalerski w Spa w Zakopanem

Każdy mężczyzna lubi piwo, dlatego Piwne Spa w Zakopanem to idealne miejsce na organizację kawalerskiego. Tutaj nie zabraknie złocistego trunku, co więcej świetną zabawę dopełnią relaksacyjne zabiegi.

Pakiet Kawalerski obejmuje masaż dla przyszłego Panna Młodego, kąpiele piwne dla wszystkich uczestników połączone z nieograniczoną degustacją piw rzemieślniczych. Obsługa spa zadba także o smaczny poczęstunek w czasie trwania zabiegów. 

Pobyt w Piwnym Spa może być główną atrakcją wieczoru kawalerskiego lub oryginalnym wstępem szalonej imprezy.

Imprezy integracyjne w Spa w Zakopanem

Impreza firmowa lub integracyjna w Piwnym Spa w Zakopanem to doskonały pomysł na nagrodzenie pracowników i integrację zespołu. To tutaj relaks łączy się z świetną atmosferą, dając podwójne odprężenie. 

Pakiet dla Grup Zorganizowanych obejmuje relaksacyjne kąpiele w piwie z degustacją piw rzemieślniczych oraz poczęstunek.

Cenniki Spa dla Grup:
Kontakt

W celu rezerwacji Piwnego Spa dla grupy skontaktuj się z nami: zakopane@piwnespa.com / 514313308

do góry