Romantyczne Miejsce i Kameralne Spa w Zakopanem


Romantyczne Spa Na Specjalne Okazje

Wszystkich zakochanych gorąco zapraszamy do najbardziej romantycznego miejsca w Zakopanem na kąpiel w kozim mleku okraszoną płatkami czerwonych róż falującymi na powierzchni wody. Do tego coś dla podniebienia - Prosecco i pyszne słodkości. Zabieg świetnie odpręża ciało, nawilża skórę i pobudza zmysły kochanków. Kąpieli towarzyszy blask świec i relaksacyjna muzyka.

Romantyczna kąpiel stworzona została na wyjątkowe chwile takie jak zaręczyny, prezent dla nowożeńców, prezent na rocznicę ślubu, romantyczny wieczór we dwoje, walentynki, dzień kobiet i inne okazje wymagające specjalnej oprawy.

Zarezerwuj Romantyczną Kąpiel w Zakopanem

Romantyczna Kąpiel (1h 15 min.) obejmuje:

  • seans w saunie 
  • kąpiel w mleku z płatkami róż
  • butelkę wina Prosecco + czekoladki
  • relaks na słomianym łożu
  • akcesoria: ręczniki, jednorazowe stroje i klapki,

Cena: 339 zł / 2os.

voucher do Spa w Zakopanem

 

 

Jeśli chcesz zarezerwować romantyczną kąpiel z masażami relaksacyjnymi zadzwoń do nas 514313308.

Kup Voucher Upomnikowy

Zabieg możesz także kupić na prezent jako voucher z aż 6 miesięcznym okresem ważności:

voucher do Spa w Zakopanem

 

 

 

 

romantyczne miejsce na organizacje zręczny w zakopanem
Zaręczyny

Szukasz romantycznego miejsca w Zakopanem na zaręczyny? Zorganizujmy je razem! W Piwnym Spa zapewniamy intymność, romantyczną atmosferę, nastrojową muzykę i wyjątkowy relaks. Zaręczyny u nas to znakomity i oryginalny pomysł. Twoja wybranka będzie zachwycona. Zapraszamy!

romantyczne spa dla nowozenców w zakopanem
Dla Nowożeńców

Szukasz wyjątkowego prezentu dla nowożeńców? Mamy coś idealnego! Tuż po ślubie nowożeńcy potrzebują relaksu i chwili tylko dla siebie. Romantyczna kąpiel w mleku z degustacja będzie spełnieniem ich marzeń. Zapraszamy!

romantyczne miejsce na rocznicę ślubu w Zakopanem
Rocznica Ślubu

Szukasz pomysłu na rocznicę ślubu? To wyjątkowy dzień dla Was, warto spędzić go w oryginalny sposób. W Piwnym Spa w Zakopanem zregenerujecie siły i uczcicie to wyjątkowe święto. Zapewniamy romantyczną i kameralną atmosferę. Zapraszamy!

do góry