Wakacyjne Beernarium w Piwnym Spa

Beernarium to rytuał piwnych przyjemności dla ciała, umysłu i podniebienia. 


Seans w Tatrzańskiej Saunie

Rytuał Beernarium zaczyna się od relaksu w saunie na podczerwień z dodatkiem tatrzańskiego olejku. Zawiera on mieszankę olejków eterycznych z igły sosny pinus, mięty pieprzowej, liści drzewa globulus eukaliptusa. 

Podczas seansu naturalne substancje są uwalniane, dzięki czemu skóra staje się bardziej miękka, a ciało rozluźnione. Dodatkowo olejek jest wyjątkowo korzystny dla dróg oddechowych.

Seans trwa około 15 min.

Kąpiel Piwna z Hydromasażem

Następnym etapem Beernarium jest kąpiel piwna w drewnianym jacuzzi w osobnym kameralnym pomieszczeniu. Przeznaczonym tylko dla Was. Zabieg przygotowywany jest według tradycyjnej receptury na bazie piwa kąpielowego, zawierającego chmiel, słód i drożdże. Kąpiel ma szereg korzyści dla zdrowia i urody:

  • nawilża, rozjaśnia i ujędrnia skórę,
  • dostarcza witamin z grupy B i minerały,
  • usuwa toksyny z organizmu,
  • likwiduje podrażnienia skórne,
  • rozluźnia ciało i poprawia nastrój.
Degustacja i Poczęstunek

Podczas kąpieli odbywa się uczta dla podniebienia piwnymi specjałami. 

Do degustacji podawane jest piwo regionalne i rzemieślnicze o wyjątkowych walorach smakowych. Złotymi trunkami możesz rozkoszować się bez limitu.

Do poczęstunku serwowane są piwne przekąski z beermalade i serem piwnym. To wyjątkowe specjały, które wydobywają smak piwa i zmieniają go w kulinarne przeżycie. Koniecznie musisz spróbować.

Relaks na Sianie

Po kąpieli czeka was relaks jakiego prawdopodobnie nigdy wcześniej nie doświadczyliście - leżakowanie na sianie, a dokładniej na słomie z owsa. 

Taka kuracja to nie tylko bardzo przyjemne doświadczenie, ale także samo zdrowie. Relaks na słomie:

  • pomaga na bezsenność, choroby naczyń krwionośnych, reumatyzm,
  • pobudza metabolizm,
  • wykazuje właściowości w pielęgnacji skór.
Piwne Pamiątki

Na pamiątkę przejścia rytuału Beernarium otrzymasz wyjątkowe upominki.

Pierwszy to piwne mydełko. Kosmetyk wytwarzany na bazie piwnych składników o wspaniałym zapachu i aromacie. Pozwoli Ci on odtworzyć kawałek Piwnego Spa w swoim domu!

Drugi upominek to certyfikat piwosza. Pamiątkę możesz powiesić na ścianie i chwalić wszem i wobec, że doświadczyłeś piwnych przyjemności na własnej skórze i już wiesz dlaczego piwo zwą napojem bogów. 

Cena pakietu Beernarium: 690zł/1os. 990zł/2os.

W cenie: ręczniki i jednorazowe stroje.

Rezerwacja: 514 313 308 / zakopane@piwnespa.com

do góry