mega888

Urodzinowa atrakcja w Zakopanem

Podczas urlopu w Zakopanem wypadają urodziny bliskiej Ci osobei? Spędźcie ten dzień wyjątkowo. Zrób jej lub jemu niespodziankę i zarezerwuj wizytę w Piwnym Spa. To bardzo oryginalna atrakcja w Zakopanem. Idealna na świętowanie urodzin.

Piwne Spa Zakopane

W Zakopanem na każdym kroku spotykamy wiele atrakcji dostępnych dla wszystkich. W tak popularnych miejscach panuje hałas, szum i tłok szczególnie w czasie sezonu. Często przeszkadza to osobom, które przyjechały na urlop do stolicy Tatr wypocząć, zrelaksować się i nabrać siły. Na szczęście istnieje specjalna atrakcja dla dorosłych w Zakopanem, gdzie panuje spokój i cisza. Można się tu naprawdę głęboko zrelaksować i odprężyć, spędzić wyjątkowe chwile tylko we dwoje, a do tego napić pysznego piwa. Takie właśnie jest Beernarium Piwne Spa Zakopane (Krupówki 77). Obiekt choć zlokalizowany w centrum miasta jest oazą spokoju i relaksu, oderwaniem od rzeczywistości i gwaru Krupówek. Beernarium znajduje się w podziemiach drewnianego, zabytkowego budynku, co wraz z klimatycznym wystrojem sprawia, że w Spa panuje wyjątkowa, tajemnicza aura. Oferta Piwnego Spa jest tak samo ciekawa jak samo miejsce. Tutaj relaksacyjne i odżywcze zabiegi SPA łączą się z degustacją pysznych trunków potęgując poczucie pełnego odprężenia. Pobyt w Beernarium to obowiązkowa atrakcja podczas urlopu w Zakopanem. Idealnie sprawdzi się na wieczór tylko we dwoje, na urodzinową niespodziankę, imieniny czy inną okazję lub bez okazji.

Kąpiel w piwie na jego urodziny

Jego urodziny zbliżają się wielkimi krokami, a Ty masz mętlik w głowie? Nieważne czy mąż, narzeczony, chłopak czy po prostu partner, wybranie odpowiedniego prezentu nie jest proste. Powinno to być coś fajnego, coś co lubi, coś co go zaskoczy. Taka właśnie będzie kąpiel w piwie! Jeśli partner nie słyszał wcześniej o Piwnym Spa na pewno będzie to dla niego ogromne zaskoczenie. Kąpiel piwna to połączenie odżywczej kąpieli w piwie kąpielowym z sielskim leżakowaniem na słomie. W czasie relaksu będziecie mieli także okazję spróbować piw warzonych wg. tradycyjnych receptur. Zabieg ma działanie odprężające, rozluźnia mięśnie, nawilża skórę, a także poprawia samopoczucie. Piwną kąpiel możesz zarezerwować w dzień jego urodzin i zrobić mu super niespodziankę podczas pobytu w Zakopanem. Lub zamówić jako voucher z 6 miesięcznym okresem ważności.

Kąpiel w piwie, winie lub mleku na jej urodziny

Prezent urodzinowy dla dziewczyny, żony czy narzeczonej to dopiero wyzwanie. Kobiety lubią niespodzianki (tylko te trafione), lubią być adorowane (choć tego nie powiedzą) i lubią mieć wybór. Dlatego super prezentem na jej urodziny będzie kąpiel VIP, gdzie partnerka będzie mogła wybrać kąpiel w piwie, winie lub kozim mleku. Zabieg zaczyna się od sauny, następnie jest romantyczna kąpiel w kameralnej łaźni, a po niej relaks na słomie. W czasie zabiegu będziecie mogli degustować do wyboru piwo lub wino. Rytuał przebiega w intymnej atmosferze tylko we dwoje. Dodatkowo kąpiel świetnie odpręża ciało, nawilża i odżywia skórę. To na pewno spodoba się Twoje kobiecie! Jeśli w dzień jej urodzin będziecie w Zakopanem koniecznie zabierz ją do Piwnego Spa. Jeśli nie, nic nie szkodzi, zamów voucher i wykorzystacie go w innym dogodnym dniu. Macie na to aż pół roku.

mega888