Zakopane atrakcje lato – Lipiec Sierpień 2020

Słoneczna pogoda, długie wędrówki, piękne widoki, bliskość natury i na koniec dnia upragniony relaks w Piwnym Spa. Tak właśnie mogą wyglądać wakacje w Zakopanem. Latem w lipcu i sierpniu panują to idealne warunki na piesze wycieczki po nawet najwyższych szczytach Tatr, zwiedzanie Zakopanego i odkrywanie wyjątkowych atrakcji miasta

Górskie atrakcje w lipcu i sierpniu 2020

Lato to najwyższy sezon na górskie wycieczki. W lipcu i sierpniu na szlakach nie zalega już śnieg i często warunki są doskonałe. Latem popołudniu mogą pojawić się burze, więc przez każdym wyjściem należy sprawdzić prognozę pogody i najlepiej wyruszyć z samego rana, by popołudniu wrócić do Zakopanego. Tatry są bardzo rozległe i każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Osoby początkujące wybierają łatwiejsze atrakcje – doliny Chochołowska, Gąsienicowa, Pięciu Stawów z których rozprzestrzeniają się widoki na pobliskie szczyty. W dolinach też znajdują się schroniska, gdzie można wypić pyszną kawę i zjeść ciasto w otoczeniu natury. Osoby zaawansowane właśnie latem mają najlepsze warunki na dalekie wędrówki do najwyższych szczytów Polskich Tatr  – Rysy, Kościelec, Świdnica oraz szczyty bardzo znanej trasy Orla Perć. Są to wymagające trasy dla osób o dobrej kondycji i wytrzymałości. Widok ze szczytów zapiera dech w piersiach. To atrakcja nie do opisania.

Letnie atrakcje na Krupówkach w Zakopanem

Nie tylko w górach latem panują doskonałe warunki do uprawiania pieszej turystki. W lipcu i w sierpniu miasto także otwiera się na turystów proponując przeróżne atrakcje i możliwości spędzenia wolnego czasu. Sam spacer słynnymi Krupówkami jest przyjemnym doświadczeniem. Na Krupówkach można spotkać wiele ciekawych karczm, restauracji, sklepów oraz punków rozrywkowych, które oferują ciekawe letnie atrakcje: przejażdżka bryczką, muzeum figur woskowych, dom strachów, skok na bungee. W centrum Zakopanego nie sposób się nudzić. Latem miasto tętni życiem za dnia i wieczorem. Na zakończenie udanego dnia proponujemy sielski relaks z kuflem piwa lub lampką wina. Piwne Spa to atrakcja dla każdego kto szuka odrobiny relaksu i wyciszenia.

Piwne Spa - atrakcja w centrum Zakopanego

Piwo ma szereg pozytywnych właściwość dla zdrowia i urody, skąd powstał pomysł na Piwne Spa. Kąpiel piwna znakomicie nawilża skórę, poprawia krążenie krwi i usuwa toksyny z organizmu. W trakcje zabiegu odbywa się również degustacja piwa, która dodatkowo poprawia nastrój i odpręża umysł. Po kąpieli przewidziany jest relaks na łożu wyłożonym słomą z owsa. To sielska atrakcja wzmacniająca regenerację ciała. W Piwnym Spa można skorzystać także z relaksacyjnych masaży oraz gorącej sauny, kąpieli winnych i mlecznych, a także kąpieli romantycznych z płatkami róż i szampanem. Każdy znajdzie tutaj atrakcje i idealny relaks dla siebie. Piwne Spa zlokalizowane jest w centrum Zakopanego w podziemiach zabytkowego budynku. Panuję tutaj półmrok rozpraszany światłem świec. Jest cicho i spokojnie. Klimat jest wyjątkowy i magiczny sprawia, że czas zatrzymuje się na chwilę. Będąc latem w Zakopanem koniecznie skorzystaj z atrakcji w Piwnym Spa. To idealne miejsce na odpoczynek po górskich wędrówkach. 

[bookero_form]