Organizacja zaręczyny w Zakopanem

Chcesz oświadczyć się w Zakopanem? Pomysłów jest wiele. Możesz to zrobić na najwyższym szczycie Tatr, w klimatycznej restauracji lub w romantycznym i kameralnym miejscu jakim jest Piwne Spa na Krupówkach.

Gdzie oświadczyć się w Zakopanem?

Zaręczyny na szczycie Giewontu czy Rysów są na pewno spektakularne i pełne emocji. Ta chwila będzie ogromną niespodzianką i zostanie zapamiętana na długo przez Twoją wybrankę. Minusem oświadczyn na szczycie, jest jednak fakt że nie będziecie tam sami. Na popularnych szczytach będziecie musieli dzielić swą radość z nieznajomymi osobami. I pogoda. Ta może również spłatać figla i zniweczyć plany zdobycia szczytu i ręki ukochanej Innym bezpieczniejszym pomysłem na organizację zaręczyn w Zakopanem może być romantyczna kolacja przy świecach. Pięknych, klimatycznych restauracji w Zakopanem nie brakuje. A jeśli się postarasz może nawet uda Ci się znaleźć kapelę, która podczas kolacji zagra dla Was romantyczną piosenkę. To fajny plan na zaręczyny, choć mało oryginalny i musicie się liczyć, że osoby ze stolików obok będą uczestniczyć w Waszym święcie.

Czy zatem w Zakopanem jest miejsca na organizację zaręczyn, które będą niezależne od pogody, oryginale, kameralne i mega romantyczne? O tak – poznaj Beernarium Piwne Spa. To idealny pomysł zaręczyny dla osób, które chcą spędzić tą wyjątkową chwilę tylko we dwoje. Piwne Spa w Zakopanem to bardzo kameralne miejsce, pełne wyjątkowej atmosfery. Zabiegi organizowane są w zamkniętych łaźniach. Odżywcze kąpiele połączone są z degustacją wyśmienitych trunków i sielskim relaksem na sianie.

zareczyny zakopane pomysly

Pakiet Zaręczynowy Zakopane: Romantyczna kąpiel w mleku i płatkach róż

Piwne Spa w Zakopanem uwielbiają pary za wyjątkowy i kameralny klimat. Dlatego coraz częściej organizowane są tutaj zaręczyny. Spa na tak podniosłą okazję przygotowało specjalny pakiet zaręczynowy – romantyczną kąpiel w mleku i płatkach róż z degustacją wina musującego i słodkościami. Zabieg zaczyna się od 15 minutowego seansu w saunie. Następnie udajecie się do osobnej łaźni, gdzie podczas godzinnego relaksu nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Tam czeka na Was przygotowana w drewnianej balii mleczna kąpiel okraszona płatkami czerwonych róż. Obok znajduje się butelka Prosecco i czekoladki. Zażywacie ciepłej, odżywczej kąpieli i łechtacie podniebienie. Po 30 minutowej kąpieli przechodzicie na półgodzinny relaks na słomie. Bardzo przyjemne i wyjątkowe leżakowanie. Czas zatrzymuje się na chwile, a Wy cieszycie się sobą… Jeśli chcecie więcej możesz po leżakowaniu skorzystać z relaksacyjnych masaży całego ciała (Romantyczne Day Spa).

A pierścionek? Zazwyczaj podczas ostatniego etapu zabiegu czyli relaksu na sianie, przyszły narzeczony wymyka się na chwilę na recepcję, zabiera pierścionek, bukiet róż i podejmuje wyzwania. Lub możesz poprosić personel by przygotował pierścionek i kwiaty wcześniej i umieścił obok wanny, wtedy możesz oświadczyć się zaraz po wejściu do łaźni. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chętni do pomocy, by ta chwila była naprawdę wyjątkowa. Możemy puścić Waszą ulubioną piosenkę lub zamówić bukiet róż. Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia. Nie czekaj zarezerwuj romantyczną kąpiel min. 2 tygodnie przed planowaną wizytą i skonstatuj się z nami by omówić szczegóły zaręczyn.

organizacja zareczyn w zakopanem

Zdjęcia z zaręczyn organizowanych w Piwnym Spa w Zakopanem:

[bookero_form]