mega888

Organizacja zaręczyn w Zakopanem

Chcesz oświadczyć się w Zakopanem? Pomysłów jest wiele. Możesz to zrobić na najwyższym szczycie Tatr, w klimatycznej restauracji lub w romantycznym i kameralnym miejscu jakim jest Piwne Spa na Krupówkach.

Gdzie oświadczyć się w Zakopanem?

Zaręczyny na szczycie Giewontu czy Rysów są na pewno spektakularne i pełne emocji. Ta chwila będzie ogromną niespodzianką i na długo zostanie zapamiętana przez Twoją wybrankę. Decydując się więc na oświadczyny na popularnym szczycie trzeba mieć świadomość, że będziemy otoczeni przez innych turystów. Może to  uniemożliwić celebrowanie tego wyjątkowego wydarzenia tylko we dwoje. Kolejną przeszkodę stanowi zmienna pogoda, która może zniweczyć plany zdobycia szczytu i ręki ukochanej. Innym, bezpieczniejszym pomysłem na zaręczyny w Zakopanem może być romantyczna kolacja przy świecach. W Zakopanem nie brakuje pięknych, klimatycznych restauracji. Jeśli się postarasz, możesz poprosić góralską kapelę o zagranie podczas kolacji Waszej ulubionej piosenki. To romantyczny, choć mało oryginalny plan na zaręczyny. Musicie liczyć się z tym, że osoby ze stolików obok będą uczestniczyć w Waszym święcie.

Czy zatem w Zakopanem jest miejsce na organizację zaręczyn, które niezależne od pogody będą oryginalne, kameralne i romantyczne? O tak – poznaj Beernarium Piwne Spa. To idealny pomysł na zaręczyny dla osób, które chcą spędzić tą wyjątkową chwilę tylko we dwoje. Piwne Spa w Zakopanem to bardzo kameralne miejsce o wyjątkowej atmosferze. Dbamy o prywatność naszych gości, dlatego zabiegi organizowane są w zamkniętych łaźniach. Odżywcze kąpiele połączone są z degustacją wyśmienitych trunków i sielskim relaksem na słomie.

Pakiet Zaręczynowy Zakopane: romantyczna kąpiel w mleku i płatkach róż

Pary uwielbiają Piwne Spa w Zakopanem za wyjątkowy i kameralny klimat, dlatego coraz częściej organizowane są tutaj zaręczyny. Spa na tak podniosłą okazję przygotowało specjalny pakiet zaręczynowy – romantyczną kąpiel w mleku i płatkach róż z degustacją wina musującego i słodkościami. Zabieg zaczyna się od 15 minutowego seansu w saunie. Następnym etapem jest relaksująca kąpiel w łaźni, gdzie podczas godzinnego relaksu będziecie mogli cieszyć się tylko sobą. Przygotowana w drewnianej balii mleczna kąpiel okraszona płatkami czerwonych róż pięknie się prezentuje, świetnie regeneruje i odżywia skórę. Wyjątkowe wydarzenia wymagają specjalnej oprawy, dlatego do degustacji para otrzymuje butelkę Prosecco i czekoladki. Po 30 minutowej kąpieli zalecamy półgodzinny relaks na słomie. Czas zatrzymuje się na chwilę, a Wy cieszycie się sobą… Aby jeszcze bardziej urozmaicić ten wyjątkowy dzień, specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiet uzupełniony o relaksacyjny, całościowy masaż dla dwojga (Romantyczne Day Spa).

A co z kwiatami? Na Twoje życzenie możemy zamówić bukiet róż. Oświadczyny same w sobie są bardzo emocjonującym wydarzeniem, więc pozwól sobie pomóc 🙂 My zajmiemy się romantycznym przystrojeniem łaźni, kwiatami, muzyką – na czas zaręczyn możemy włączyć Waszą ukochaną piosenkę, która niesie za sobą wiele pięknych wspomnień, a Ty skup się na swojej ukochanej.

A pierścionek? Podczas ostatniego etapu zabiegu czyli relaksu na sianie, przyszły narzeczony wymyka się na chwilę na recepcję, gdzie pracownik SPA przekazuje pierścionek i wcześniej zamówiony bukiet róż. Możesz poprosić też personel, aby pierścionek i kwiaty czekały przygotowane na Was w kąpielowej łaźni. Ponieważ to tylko 2 opcje, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chętni do pomocy. Podsumowując, dokładamy wszelkich starań by ta chwila była naprawdę wyjątkowa. 

Nie czekaj, zarezerwuj romantyczną kąpiel i skonstatuj się z nami by omówić szczegóły zaręczyn. 

 

Kąpiel Romantyczna - Piwne Spa Zakopane
mega888