Atrakcja dla grup Zakopane

impreza integracyjna zakopane

WYJĄTKOWE ATRAKCJE DLA GRUP w PIWNym SPA W ZAKOPANEM

Pobyt w Piwnym Spa to bardzo oryginalny pomysł na  atrakcję dla grup odwiedzających Zakopane. Tylko u nas sielski relaks łączy się z wyborowymi napojami i świetną atmosferą. Podczas pobytu w Piwnym Spa w Zakopanem czekają na Was wyjątkowe atrakcje jak: kąpiele piwne lub winne, relaks w saunie i na słomie, wyśmienita degustacja piw lub win oraz smaczny poczęstunek. Dla grup istnieje również możliwość skorzystania z masaży z 10% zniżką.  Impreza odbędzie się w wyjątkowo klimatycznych łaźniach piwnych dostępnych dla Waszej grupy na wyłączność. Tą atrakcję będziecie długo  wspominać!

Relaks w Piwnym Spa w Zakopanem to idealna propozycja na:

  • Atrakcje dla grupy zorganizowanej
  • Imprezę integracyjną
  • Babski wieczór
  • Imprezę firmową dla pracowników
  • Rozrywkę dla grupy przyjaciół
 
 

Oferta dla grup zorganizowanych

Kąpiel piwna przygotowana jest poprzez rozpuszczenie w wodzie naturalnego piwa  bogatego w chmiel, słód i drożdże oraz piwnego olejku kąpielowego.  Zabieg rozświetla i odmładza skórę poprawia krążenie krwi i znakomicie odpręża (zobacz więcej korzyści). Oryginalna forma relaksu przeprowadzana jest w drewnianej balii w kameralnej łaźni. Zabiegowi towarzyszy degustacja schłodzonego piwa z małego browaru i odpoczynek na słomie o działaniu głęboko regeneracyjnym.

*Prosimy o zabranie własnych ręczników, strojów i klapek (istnieje możliwość kupienia/wypożyczenia zestawu na miejscu 12zł/1os.).

Gorący seans w saunie Infrared
Odżywcza kąpiel do wyboru: piwna, winna lub mleczna
Nieograniczona degustacja piwa rzemieślniczego lub wina
Sielski relaks na słomie 

Czas: 1h 15 min

Informacje:

Pakiety Spa dla grup zorganizowanych dotyczą grup od 5 do 15 osób, dla mniejszych grup 3-4 osoby polecamy kąpiele standardowe SPRAWDŹ >

Czas relaksu w Piwnym Spa zależy od liczby osób:

  • Grupa 5 os: 1,5 h
  • Grupa 6-8 os: 2 h
  • Grupa 9-15 os: 2,5 h

Grupa może wybrać tylko jeden rodzaj kąpieli piwne lub winne i jednej rodzaj napojów do degustacji – piwo lub wino. Kąpiele odbywają są po dwie osoby, woda zmieniana jest po przeprowadzeniu dwóch kąpieli.

Aby zarezerwować pakiet dla grupy niezbędna będzie wpłata zaliczki w wysokości 50% ceny.

Nie czekaj! Zapytaj o wolny termin dla grupy.

Zadzwoń 514313308, napisz zakopane@piwnespa.com lub skorzystaj z formularza:

[bookero_form]