Wieczór Kawalerski Zakopane

wieczór kawalerski zakopane

Wieczór Kawalerski w Piwnym Spa w Zakopanem

Pan Młody jak każdy mężczyzna na pewno lubi piwo, dlatego relaks w Piwnym Spa w Zakopanem to idealna atrakcja na wieczór kawalerski. Tutaj nie zabraknie złocistego trunku, co więcej świetną zabawę dopełnią relaksacyjne zabiegi. 

Pakiet Wieczór Kawalerski obejmuje kąpiele piwne dla wszystkich uczestników połączone z degustacją złocistych trunków. Podczas wizyty w Piwnym Spa będziecie mogli także skorzystać z  sauny na podczerwień i doznać sielskiego relaksu na sianie.  Wybierając pakiet VIP zaserwujemy Wam pyszny poczęstunek idealnie pasujący do piwa! Dla grup masaże z 10% zniżką, a dla Pana Młodego masaż relaksacyjny częściowy gratis, jeśli udostępnicie na faceooku zdjęcie z wieczoru kawalerskiego z oznaczeniem naszego Fanpage’a.

Pobyt w Piwnym Spa może być oryginalnym wstępem wieczoru kawalerskiego lub błogim relaksem po szalonej nocy w Zakopanem. Jedno jest pewne wyjdziecie uśmiechnięci i zrelaksowani. 

Oferta na Wieczór Kawalerski

Ważne informacje:

Oferta wieczór kawalerski w Piwnym Spa w Zakopanem skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób, dla mniejszych grup 3-4 osoby polecamy kąpiele standardowe SPRAWDŹ >

Czas relaksu w Piwnym Spa zależy od liczby osób:

  • Grupa 5 os: 1,5 h
  • Grupa 6-8 os: 2 h
  • Grupa 9-15 os: 2,5 h

Kąpiele odbywają się po dwie osoby, woda zmieniana jest po dwóch kąpielach.

Aby zarezerwować wieczór kawalerski w Piwnym Spa niezbędna będzie wpłata zaliczki – 50% ceny.

Zapytaj o wolny termin na wieczór kawalerski!

Zadzwoń 514313308, napisz zakopane@piwnespa.com lub skorzystaj z formularza:

[bookero_form]