Wieczór Panieński Zakopane

Wieczór Panieński w Piwnym Spa w Zakopanem

Wieczór panieński to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej Panny Młodej. Ma to być czas pełnego relaksu, zabawy i dobrego humoru! Jeśli szukasz pomysłu na wieczór panieński to dobrze trafiłaś. Piwne Spa w Zakopanem oferuje odżywcze zabiegi, błogi relaks i bezcenny czas spędzony w gronie przyjaciółek przy kieliszku wina.

Wieczór panieński w Piwnym Spa w Zakopanem to nic innego jak odżywcze kąpiele piwne lub winne połączone z wyśmienitą degustacją. Kąpiele świetnie wpływają na kondycję skóry oraz samopoczucie. Do Waszej dyspozycji będzie fińska sauna infrared oraz sielskie łoże relaksacyjne wyłożone słomą. Przy wyborze pakietu VIP zaserwujmy Wam pyszne, regionalne przekąski na zimno oraz nielimitowane piwo lub wino.

Swoje zabiegi możecie poszerzyć o relaksacyjne masaże z 10% zniżką. Jeśli udostępnicie na swoich social mediach zdjęcie z wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa i oznaczycie fanpage Beernarium, Pani Młoda otrzyma darmowy masaż relaksacyjny częściowy, który będzie zbawieniem przed nadchodzącym ślubem z którym wiąże się wiele stresu.

Pobyt w Piwnym to fantastyczny prezent dla przyszłej Panny Młodej i niezapomniana atrakcja wieczoru panieńskiego w Zakopanem.

Oferta dla Pań w grupie 5-15 os.

Dodatkowe informacje:

Oferta Wieczór Panieński w Piwnym Spa w Zakopanem skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób.

Czas trwania wieczoru panieńskiego i rezerwacja piwnej łaźni uzależniona jest od liczby uczestniczek:

  • 5 os. – 1,5 h – 1 łaźnia / 2 beczki
  • 6-8 os. – 2h – 2 łaźnie / 3 beczki
  • 9-15 os. – 2,5 h – 2 łaźnie / 3 beczki

 

Panie mogą wybrać jednej rodzaj kąpieli i degustacji. Kąpiele przeprowadzane są po 2 osoby, a woda wymieniana jest pod dwóch kąpielach.

Do rezerwacji wieczoru panieńskiego wymagamy zaliczki w wysokości 50% ceny. Reszta płatna na miejscu. 

Zapytaj o wolny termin na wieczór panieński!

Zadzwoń 514313308, napisz zakopane@piwnespa.com lub skorzystaj z formularza:

Wieczór panieński w Piwnym Spa w Zakopanem