Wieczór Panieński Zakopane

wieczoór panienski zakopane

Wieczór Panieński w Piwnym Spa w Zakopanem

Wieczór Panieński w salonie SPA w górach to idealna atrakcja dla przyszłej Panny Młodej. My poza odżywczymi zabiegami i błogim relaksem zapewniamy doskonałe trunki i wyjątkową atmosferę. 

Podczas wieczoru panieńskiego w Piwnym Spa w Zakopanem będziecie miały okazję zażyć odżywczych i nawilżających kąpieli piwnych lub winnych połączonych z wyśmienitą degustacją. Do Waszej dyspozycji będzie gorąca sauna Infrared oraz sielskie łoże relaksacyjne wyłożone słomą. To wszystko w bardzo klimatycznych i kameralnych łaźniach zarezerwowanych tylko dla Was na wyłączność. Możecie również skorzystać z relaksacyjnych masaży z 10% zniżką.  A dla Pani Młodej masaż częściowy będzie za darmo jeśli udostępnicie zdjęcie z wieczoru panieńskiego na Facebooku z oznaczeniem naszego fanpage.

Pobyt w Piwnym Spa będzie fantastycznym prezentem dla przyszłej Panny Młodej i niezapomnianą atrakcją wieczoru panieńskiego w Zakopanem. 

Oferta na Wieczór Panieński

Kąpiel piwna przygotowana jest poprzez rozpuszczenie w wodzie naturalnego piwa  bogatego w chmiel, słód i drożdże oraz piwnego olejku kąpielowego.  Zabieg rozświetla i odmładza skórę poprawia krążenie krwi i znakomicie odpręża (zobacz więcej korzyści). Oryginalna forma relaksu przeprowadzana jest w drewnianej balii w kameralnej łaźni. Zabiegowi towarzyszy degustacja schłodzonego piwa z małego browaru i odpoczynek na słomie o działaniu głęboko regeneracyjnym.

*Prosimy o zabranie własnych ręczników, strojów i klapek (istnieje możliwość kupienia/wypożyczenia zestawu na miejscu 12zł/1os.).

Dodatkowe informacje:

Oferta Wieczór Panieński w Piwnym Spa w Zakopanem skierowana jest dla grup od 5 do 15 osób, dla mniejszych grup 3-4 osoby polecamy kąpiele standardowe SPRAWDŹ >

Czas relaksu w Piwnym Spa zależy od liczby osób:

  • Grupa 5 os: 1,5 h
  • Grupa 6-8 os: 2 h
  • Grupa 9-15 os: 2,5 h
 

Całe Spa rezerwowane jest wyłączność dla grup powyżej 4 osób, dla mniejszych grup jedna łaźnia na wyłączność.

Panie mogą wybrać jednej rodzaj kąpieli i degustacji. Kąpiele przeprowadzane są po 2 osoby, a woda wymieniana jest pod dwóch kąpielach.

Do rezerwacji wieczoru panieńskiego wymagamy zaliczki w wysokości 50% ceny. Reszta płatna na miejscu. 9

Zapytaj o wolny termin na wieczór panieński!

Zadzwoń 514313308, napisz zakopane@piwnespa.com lub skorzystaj z formularza:

[bookero_form]