mega888

Masaż w Piwnym Spa w Zakopanem

Po aktywnych dniach spędzonych w Zakopanem nic tak nie zrelaksuje ciała jak masaż. Piwne Spa na Krupówkach oferuje różnorodne masaże, saunę oraz specjalną ofertę na romantyczny wypoczynek we dwoje.

Masaż w Piwnym Spa w Zakopanem
Masaż w piwnym Spa w Zakopanem

Relaksacyjny masaż w Zakopanem po wyprawach górskich

Większość osób prowadzi szybki i stresujący tryb życia, dlatego coraz częściej korzystamy z usług masażystów w celach relaksu i odstresowania się. Masaż relaksacyjny, który jest bardzo popularny słynie z tego, że skutecznie poprawia samopoczucie, obniża napięcie nerwowe, pozwala ukoić zmysły, ułatwia zasypianie i podnosi poziom endorfin we krwi, przez co może działać przeciwbólowo i rozweselająco. Ze względu na duże zainteresowanie takimi usługami, powstaje coraz więcej miejsc gdzie możemy się odprężyć i wyciszyć. W Zakopanem, które głównie kojarzy się z Krupówkami i wędrówkami po górach również można skorzystać z zabiegów Spa. Nie ma nic przyjemniejszego niż masaż po wyprawach górskich. Nic tak nie zregeneruje przetrenowanych mięśni i zmęczonego ciała jak  masaż wykonany przez profesjonalnych fizjoterapeutów. Jednym z miejsc w Zakopanem, które oferuje masaże jest Piwne Spa.

Masaże w Piwnym Spa w Zakopanem

Zakopiańskie Piwne Spa mieści się w samym centrum miasta, na Krupówkach 77. Poza oryginalnymi kąpielami z których słynie Spa, Beernarium oferuje 4 rodzaje masaży.

– Masaż Relaksacyjny Całościowy to masaż całego ciała, który skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężeniu całego ciała.

Masaż Relaksacyjny Częściowy to masaż górnych partii ciała i ma na celu eliminowanie bólu pleców, szyi, karku czy barków.

Masaż Sportowy przyśpiesza regenerację mięśnie, ścięgien i więzadeł. Zmniejsza napięcie mięśniowe. Polecany po aktywnym dniu w górach.

Masaż Piwny to autorski relaksacyjny masaż Piwnego Spa wykonywany piwną pianą. Zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem piwnego peelingu.

Seans w saunie oraz relaksacyjny masaż w Piwnym Spa w Zakopanem

Jeśli nie zabraliście ze sobą na urlop stroju kąpielowego albo po prostu go zapomnieliście, nie szkodzi! W recepcji otrzymacie darmowy jednorazowy strój kąpielowy, jednorazowe klapki oraz ręcznik. Gdy już się przebierzecie pracownicy Spa zaproszą Was do sauny, ponieważ w Piwnym Spa w Zakopanem każdy masaż poprzedza dziesięciominutowy seans w saunie na podczerwień. Sauna infrared likwiduje uczucie zmęczenia, korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie oraz potęguje efekt odprężenia i rozluźnienia napiętych mięśni. Po saunie udacie się do pokoju masażowego. To czas dla Was. Zamknijcie oczy i rozluźnijcie się. W Spa pracują profesjonalni masażyści, którzy doskonale się Wami zajmą.

Masaż w Piwnym Spa w Zakopanem

Relaksacyjny masaż dla dwojga w Piwnym Spa w Zakopanem

Jeśli podczas pobytu w Zakopanem planujesz wizytę w Spa ze swoją drugą połówką, koniecznie wybierzcie się do piwnego Spa i cieszcie się chwilą tylko dla siebie! Relaksacyjny masaż odbywa się w nastrojowym pokoju masażowym z nastrojową muzyką, świecami. To czas tylko dla Was.

Jeśli chcecie doświadczyć wyjątkowej przygody, polecamy pakiet Romantyczne Day Spa. Poza całościowym masażem relaksacyjnym spędzicie romantyczne chwile w prywatnym pokoju kąpielowym. Czekać Was będzie kąpiel w kozim mleku okraszana płatkami róż, degustacja prosecco i czekoladek oraz relaks na słomie.

mega888