mega888

Piwne Spa dla mężczyzn w Zakopanem

Coraz więcej mężczyzn zaczyna korzystać z usług Spa. Oferta w  Piwnym Spa w Zakopanem została stworzona tak, by relaksującym chwilom spędzonym w Spa towarzyszyła rozrywka.

Piwne Spa dla mężczyzn w Zakopanem
Piwne Spa dla mężczyzn w Zakopanem

Piwne Spa dla mężczyzn w Zakopanem to idealne miejsce na relaks i dobrą zabawę

Wydawałoby się, że Spa kochają tylko kobiety, ale nic bardziej mylnego! Piwne Spa w Zakopanem ma wielu fanów płci męskiej. Beernarium, które zlokalizowane jest na Krupówkach słynie z piwnych kąpieli przygotowanych poprzez rozpuszczenie w wodzie naturalnego piwa bogatego w chmiel, słód i drożdże oraz piwnego olejku kąpielowego. Co ważne, w przygotowanej dla Was łaźni czekać będzie schłodzone piwo, które podczas gorącej kąpieli smakuje jeszcze lepiej niż zwykle! Po kąpieli będziecie mogli wyłożyć się na słomianym łożu. To czas na dalszą degustację piwa i rozmowy na które na co dzień brakuje czasu. Czy nie tak właśnie powinno wyglądać Spa dla mężczyzn? 😀 

Męskie atrakcje dostępne w Piwnym Spa

Dla miłośników piwa, Piwne Spa w Zakopanem oferuje różne zabiegi. W zależności od wybranego pakietu Panowie mogą skorzystać w Beernarium z prawdziwie męskiego relaksu.

  • Sauna– w przypadku pakietu VIP/imprez grupowych pobyt w Spa rozpoczyna się od rozgrzewającego seansu w saunie na podczerwień.
  • Kąpiel Piwna– to rozgrzewająca kąpiel przygotowana w drewnianych beczkach w intymnej łaźni.
  • Relaks na słomie– po kąpieli zalecamy odpoczynek na słomianym łożu. To też czas na to aby ciało wchłonęło wartości odżywcze z kąpieli.
  • Masaż– to ostatni etap jeśli wybierzesz Special Day Spa, Romantyczne Day Spa lub Beer Day Spa. To czas na wyciszenie się i zregenerowanie ciała.

Degustacja piwa z browaru Cieszyńskiego

Nie ma to jak kąpiel w piwie i degustacja zimnego piwa! I to nie byle jakiego piwa, bo podczas wizyty w Piwnym Spa będziecie mieli okazję degustować piwa z Browaru Zamkowego Cieszyn. To najdłużej, nieprzerwalnie działający browar w Polsce! Zabytkowy browar ma w swojej ofercie aż 50 piw! Niektóre z nich będziecie mieli okazję skosztować podczas kąpieli w Beernarium. W zależności od wyboru zabiegu możecie wypić litr piwa na osobę lub cieszyć się nieograniczoną degustacją piwa. (pakiet VIP)

Wieczór kawalerski w Piwnym Spa

Piwne Spa w Zakopanem organizuje  wieczory kawalerskie dla grup od 3 do nawet 15 osób. Dla grup powyżej 4 osób Spa jest na wyłączność! To wielkie udogodnienie, lokal jest tylko do Waszej dyspozycji i możecie swobodnie poruszać się po całym Spa. 

Piwne Spa to idealne miejsce na rozgrzanie się przed wieczorem kawalerskim. Spa znajduje się na Krupówkach, więc nocne życie miasta: kluby, karczmy, bary są na wyciągnięcie ręki! To też świetne rozwiązanie na zakończenie intensywnego dnia z kolegami- nie ma to jak gorąca kąpiel i piwko po aktywnym dniu. Jeśli Zakopane wciągnie Was w wir zabawy, Piwne Spa doskonale sprawdzi się jako miejsce na regenerację po nieprzespanej i szalonej nocy. 😉

Możecie przyjść prosto z miasta, ponieważ niezależnie od wyboru pakietu w Spa dostaniecie jednorazowe kąpielówki, klapki i ręczniki. Jedyne co koniecznie musicie ze sobą zabrać to dobry humor i wymarzona ekipa do zabawy w Piwnym Spa. 😉

Zalecamy rezerwacje z miesięcznym wyprzedzeniem, zwłaszcza jeśli będziecie większą grupą i planujecie imprezę w weekend.

Piwne Spa dla mężczyzn w Zakopanem
Piwne Spa dla mężczyzn w Zakopanem
mega888