Prezent dla Smakosza Piwa – Piwne Spa & Kosmetyka

Smakosze piwa są koneserami, którzy ciągle próbują nowych trunków, mają dziesiątki różnego rodzaju kufli oraz piwnych gadżetów. Dlatego by zaskoczyć smakosza piwa nietuzinkowym prezentem trzeba posunąć się o krok dalej i pokazać mu inne walory piwa. Ponieważ mało który piwosz wie, że piwo poza walorami smakowymi ma także dobroczynne właściwości pielęgnacyjne, warto sprawić mu wyjątkowy prezent, dzięki któremu pozna właściwości  piwa wykorzystywane w Piwnym Spa i w piwnych kosmetykach. 

Voucher do Piwnego Spa - Oryginalny Prezent dla Smakosza Piwa

Piwne Spa w Zakopanem to miejsce głębokiego relaksu i spokoju, gdzie wykorzystywane są dobroczynne właściwości piwa. Dlatego Spa oferuje kąpiele na bazie piwa połączone z degustacją złocistych trunków. Zabieg znakomicie relaksuje, a także pozytywnie wpływa na skórę i zdrowie. Poprawia krążenie krwi, nawilża skórę i dostarcza cennych witamin z grupy B. Dodatkową atrakcją po kąpieli jest sielski relaks na słomie. Warto skorzystać z takiego wypoczynku ponieważ pradawny sposób odpoczynku wzmacnia regenerację organizmu i zapewnia błogi relaks. Podczas zabiegu podawane są wyśmienite piwa rzemieślnicze z Browaru Zamkowego w Cieszynie. Jest to najstarszy polski browar, dlatego piwo warzy się w nim metodami tradycyjnymi, przy użyciu otwartych kadzi fermentacyjnych. 

Voucher do Piwnego Spa będzie doskonałym prezentem dla otwartego na nowe doznania smakosza piwa. Voucher możesz zamówić na dowolny zabieg online z wysyłką na mail lub kurierem. Istnieje również możliwość umieszczenia na voucherze indywidualnej dedykacji, dlatego warto skorzystać z takiej możliwości i spersonalizować prezent.  Dla piwoszy szczególnie polecamy pakiet BEER DAY SPA , ponieważ łączy on piwną kąpiel z degustacją aż trzech rodzajów złocistego trunku, leżakowaniem na słomie i piwnym masażem relaksacyjnym.

Piwne Kosmetyki - Sprawdzony Prezent dla Piwoszy

Jeśli obawiasz się, że jubilat może nie mieć czasu odwiedzić Piwnego Spa lub mieszka za daleko od Zakopanego, możesz  podarować mu bezpieczniejszy, ale równie ciekawy prezent – piwne kosmetyki. Kosmyki od zawsze są popularnym i sprawdzonym pomysłem na upominek. Ponieważ każdy ich używa, więc taki prezent na pewno się przyda.

Dla smakoszy piwa świetnym prezentem będą piwne kosmetyki. Są to naturalne preparaty z dodatkiem piwa. Ładnie pachną i bardzo dobrze nawilżają skórę. Wybór jest duży: żele pod prysznic, szampony i odżywki do włosów, olejki do kąpieli, mydła, peelingi, maseczki na twarz i inne. By ułatwić decyzję Piwne Spa przygotowało dwa upominkowe zestawy kosmetyków zapakowane w eleganckie, kratowe pudełka. Podsumowując, to ładny, efektownym i sprawdzony prezent dla smakosza piwa. Dzięki niemu obdarowana osoba pozna inne walory piwa stosowane w kosmetyce.