mega888

Sauna w Zakopanem i coś więcej…

Szukasz sauny w Zakopanem? A co powiesz na seans w saunie połączony z relaksem w Piwnym Spa? To idealne miejsce na odpoczynek i głębokie odprężenie na Krupówkach – w samym centrum Zakopanego.

Prywatna sauna dla dwojga w Zakopanem

W Piwnym Spa w Zakopanem można skorzystać z sauny na podczerwień. Seans w saunie jest etapem przygotowującym do kąpieli piwnej lub masażu. Jest to sauna Infrared. Sauna wykorzystuje promienie podczerwone, przekształca je w ciepło, które rozgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, mięśnie oraz narządy wewnętrzne. Temperatura w saunie waha się w granicach 25 do 60° C, dlatego seans może trwać dłużej, co sprzyja poprawie samopoczucia oraz efektywniej działa na sylwetkę. Ponadto skóra jest oczyszczona z toksyn, a cellulit zredukowany. Korzystanie z sauny na podczerwień sprzyja także leczeniu bólów mięśni i stawów. Nagrzewanie ciała w saunie poprawia samopoczucie, niweluje stres i zmęczenie.

W Piwnym Spa w Zakopanem seans w saunie odbywa się w pojedynkę lub we dwoje bez udziału obcych osób. Możesz się spokojnie relaksować w kameralnej atmosferze, mające pewność, że nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Seans w saunie jest świetną formą odprężenia, ale będą w Piwnym Spa nie sposób nie skorzystać z innych atrakcji – kąpieli piwnej, winnej, degustacji i leżakowaniu na słomie.

Sauna, kąpiel, piwo, wino i słoma ... czyli relaks w Piwnym Spa w Zakopanem

Sauna to dopiero początek sielskiego wypoczynku i relaksu jak czeka na siebie w Piwnym Spa na Krupókach. Dla fanów saunowania polecamy kąpiel VIP:

  • Gorący seans w saunie na podczerwień
  • Relaksacyjna i odżywcza kąpiel piwna, winna lub mleczna
  • Nieograniczona degustacja naturalnego piwa lub wina
  • Sielski relaks na słomie z owsa
  • Czas trwania zabiegu: 1h 15 min
  • Akcesoria gratis: ręczniki, jednorazowe stroje i klapki

Piwny rytuał jest doskonałym sposobem na relaks i odprężenie po aktywnym dniu podczas urlopu w Zakopanem. W Piwnym Spa panuje kameralny, romantyczny klimat. To miejsce jest oderwane od szarej rzeczywistości i hałaśliwego miasta. Spokojne, ciche, tutaj nikt się nie spieszy, liczy się tylko relaks i odprężenie. Będąc w Zakopanem koniecznie skorzystaj z uroków Piwnego Spa na Krupówkach.

mega888