mega888

Wyjątkowy plan na podróż poślubną w Zakopanem

Podróż poślubna to cudowne zwieńczenie przygody jaką jest ślub i wesele. Coraz więcej nowożeńców decyduje się spędzić miesiąc miodowy w Polsce, która słynie z wielu pięknych miejsc. Jednym z nich jest Zakopane – stolica Tatr. Podróż poślubna w Zakopanem z pewnością będzie pięknym wspomnieniem.

Podróż poślubna w górach
Podróż poślubna w górach

Podróż poślubna w Zakopanem – atrakcje dla nowożeńców

Miłość, miłość w Zakopanem… To powiedzenie nie wzięło się znikąd. Zakopane wielu osobom kojarzy się z tłumami turystów, ze zgiełkiem i hałasem. Są jednak miejsca, gdzie pomimo wysokiego sezonu można odnaleźć błogą ciszę i spokój.

Romantyczny zachód słońca
z tatrzańskich szczytów

Aktywnym osobom proponujemy wybrać się na malowniczy zachód słońca w Tatry. Sarnia Skała lub Nosal to szczyty, których zdobycie nie zajmie wiele czasu, a widok zapiera dech w piersi. Nie ma nic bardziej romantycznego niż różowe niebo, lekki wiatr i czerwone, żarzące się słońce powoli chowające się za wierzchołkami gór.

Podróż poślubna w Zakopanem - romantyczny zachód słońca w górach
Podróż poślubna w Zakopanem - romantyczna kolacja we dwoje

Romantyczna kolacja

W Zakopanem jest wiele restauracji, które słyną z pysznej tradycyjnej kuchni góralskiej. Możecie zarezerwować stolik przy oknie, z widokiem na góry. Kolację umili Wam kapela góralska, która na żywo zagra góralską muzykę. To czas w którym możecie porozmawiać, poznać nowe smaki i poczuć klimat Zakopanego.

Relaks w Spa

Przygotowania ślubu i wesela to bardzo intensywny i pełen stresu czas, dlatego podczas podróży poślubnej w Zakopanem pozwólcie sobie na błogi relaks. Beernarium Piwne Spa to miejsce stworzone z myślą o zakochanych.

Podróż poślubna w Zakopanem - relaks w Spa

Beernarium Piwne Spa – romantyczne zabiegi dla nowożeńców

Piwne Spa zlokalizowane jest w centrum Zakopanego, na Krupówkach. Każdy wie, że Krupówki to najbardziej oblegane i najgłośniejsze miejsce w Zakopanem, ale w Piwnym Spa panuje zupełnie inny klimat, ponieważ Spa znajduje się w podziemiach zabytkowego pensjonatu co czyni to miejsce spokojnym, cichym. Zabiegi – kąpiele i masaże – przeprowadzane są w zamkniętych łaźniach, ponieważ zależy nam na prywatności naszych gości. W Spa panuje intymny półmrok, w tle rozbrzmiewa romantyczna muzyka. Dla zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę…

Kąpiel Winna

Zabieg przygotowany na bazie ekstrakcji z czerwonego wina. Podzielony na dwa etapy: kąpiel i relaks na słomianym łożu. Do degustacji jest lampka wina na osobę.

Kąpiel romantyczna dla nowożeńców - Piwne Spa Zakopane

Kąpiel Romantyczna

Seans w saunie, kąpiel mleczna okraszona płatkami roż, dookoła świece… Po kąpieli relaks na słomianym łożu. Podczas zabiegu będziecie degustować Prosecco oraz czekoladki.

Special Day Spa - Piwne Spa Zakopane

Romantyczne Day Spa

Seans w saunie, kąpiel mleczna z płatkami róż. Degustacja Prosecco i czekoladek. Błogi relaks na słomianym łożu. Masaże relaksacyjne całego ciała.

Podróż poślubna do Zakopanego dopięta na ostatni guzik

Przed podróżą poślubną do Zakopanego warto z większym wyprzedzeniem zarezerwować nocleg. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalnym pakietem Hotel & Spa. To doskonała propozycja dla nowożeńców, którzy planują odwiedzić Zakopane tylko na weekend, ale pragną spędzić te 2 dni w pełni relaksując się i korzystając z uroków miasta. Oferta obejmuje dwie noce ze śniadaniem w Rezydencji Sienkiewiczówka oraz wieczorny seans w Piwnym Spa. Rezydencja zlokalizowana jest w cichym zakątku Zakopanego, jedynie 5 minut spacerem od Krupówek i… Piwnego Spa 😊 Zadzwoń, zarezerwuj termin, a my zajmiemy się całą resztą i dołożymy wszelkich starań, aby Wasza podróż poślubna w Zakopanem była niezapomniana.

mega888