Zakopane wieczorem – Atrakcje dostępne po zmroku

 Zakopane po zachodzie słońca ma swoją magię i niepowtarzalny klimat, który zachęca do wieczornych spacerów i korzystania ze szczególnych atrakcji. Jednym z miejsc, które warto odwiedzić wieczorową porą jest Beernarium Piwne Spa. 

zakopane wieczorem atrakcje
Wieczorowe atrakcje w Zakopanem

Błogi wieczór w Piwnym Spa w Zakopanem

Beernarium Piwne Spa zlokalizowane jest w centrum Zakopanego, na Krupówkach 77 co znacznie uławia dotarcie do Spa, ponieważ w pobliżu jest wiele przystanków autobusowych z których autobusy (zwłaszcza podczas sezonu) kursują do późnych godzin. 

Piwne Spa to wyjątkowo nastrojowe miejsce, idealne na spędzenie wieczoru w Zakopanem. Znajdujemy się w podziemiach zabytkowego budynku powstałego w 1902 roku i będącego niegdyś pensjonatem.  Jednym z pierwszych gości tego miejsca był Jan Witkiewicz, syn znanego Stanisława Witkiewicza. W latach 1923 – 1928 pensjonat prowadziła Maria Witkiewiczowa, a mieszkańcem pensjonatu ,,Zośka” był jej syn, znany Witkacy.  

Zakopane wieczorem, zwłaszcza w sezonie, jest bardzo gwarne, co bywa uciążliwe dla wielu osób. W Piwnym Spa znajdziesz wymarzone schronienie. Cisza, spokój, relaks – to definicja Piwnego Spa.  

Kameralna atrakcja na wieczór dla dwojga i nie tylko

W Piwnym Spa oferujemy pielęgnacyjne zabiegi na bazie składników piwna, wina i mleka. Zabiegi odbywają się w kameralnych łaźniach, dbamy o prywatność naszych gości. Podczas kąpieli odbywa się degustacja piw warzonych tradycyjnymi metodami lub win. Doświadczysz też sielskiego relaksu na łożu wyłożonym słomą z owsa.  

Pielęgnacyjna kąpiel piwna
Degustacja piwa 0,5l/1os.
Relaks na słomie

Sauna + Kąpiel piwna, winna lub mleczna
Nieograniczona degustacja
 Relaks na słomie

Sauna + Kąpiel piwna, winna lub mleczna
Nieograniczona degustacja
Relaks na słomie i Masaż relaksacyjny

Zabiegi w Piwnym Spa to świetna wieczorna atrakcja dla większych grup, przyjaciół oraz par dla których mamy dedykowane romantyczne zabiegi. Równie dobrze możesz przyjść bez towarzystwa, warto czasami zrobić coś tylko dla siebie.  

Zakopane wieczorem atrakcje zimą i latem

Piwne Spa to atrakcja dostępna przez cały rok niezależnie od pogody. W Zakopanem znajdziesz też inne wieczorne atrakcje dostępne zimą lub latem:.

Wieczorne atrakcje w Zakopanem – ZIMA

 • Kraina świateł na Gubałówce – przez 4 miesiące (od listopada do marca) Gubałówka to magiczna kraina Świateł! Instalacje złożone są z prawie 2 milionów ledowych, ekologicznych lampek. Na zwiedzających czekają rzeźby świetlne inspirowane między innymi tatrzańską przyrodą i podhalańskim folklorem. Atrakcja wieczorem robi niesamowite wrażenie. Warto się tutaj udać zarówno z rodziną, przyjaciółki lub drugą połówką. 

 

 • Kulig zimowy – co powiesz na klimatyczny kulig rozświetlony blaskiem pochodni? A to wszystko na malowniczej trasie, z której roztacza się magiczny widok na Tatry. Po przejażdżce saniami przychodzi czas na biesiadę przy ognisku z kapelą góralską na żywo. Atrakcja i wieczorna impreza w jednym! 

 

 • Klub – jeśli chcesz potańczyć, niekoniecznie do góralskich melodii, w Zakopanem znajdują się dwa popularne kluby nocne: La Scandale oraz Vavavoom, zlokalizowane na Krupówkach.  
ognisko wieczorem w Zakopanem
kulig wieczorem w Zakopanem

Wieczorne atrakcje w Zakopanem – LATO

 • Zachód słońca w górach – marzy Ci się zachód słońca w Zakopanem z widokiem na góry, ale nie wiesz, gdzie najlepiej pójść? Nie musisz być zaawansowanym taternikiem by skorzystać z tej atrakcji, ale nie zapomnij o czołówce i zdrowym rozsądku.  

 

  • Nosal – położony na wysokości 1206 m n.pm to szczyt, na który dotrzesz w niecałą godzinę. To idealny punkt widokowy na panoramę Tatr. 
  • Kasprowy Wierch – brzmi wymagająco? Nic bardziej mylnego! W sezonie letnim PKL daje turystom niepowtarzalną okazję podziwiania zachodu słońca dzięki późniejszemu kursowi kolejki PKL na Kasprowy Wierch. 
  • Antałówka i Bachledzki Wierch – to spokojne i urokliwe miejsca z których można podziwiać całą panoramę Tatr. Wzgórza położone są bardzo blisko centrum Zakopanego.  

 

 • Wieczór w restauracji z kapelą góralską – wieczorami w wielu góralskich karczmach możesz zjeść lokalne przysmaki oraz posłuchać góralskiej muzyki na żywo.  

 

 • Kino – wieczór to doskonała pora na seans filmowy. W Zakopanem dostępne są 3 kina. Kino Giewont, Kino Sokół oraz kino Miejsce. Ostatnie z nich jest kinem studyjnym, które poza niszowymi filmami oferuje kawiarnię z domowymi ciastami i pysznymi napojami.  
zachód słońca zakopane wieczorem
wieczorne atrakcje zakopanego

Jak widzisz Zakopane wieczorem również zachwyca. Szukasz wyciszenia, relaksu, imprezy do białego rana, a może górskiej przygody i niezapomnianych wrażeń? W stolicy Tatr każdy znajdzie atrakcje dla siebie. 

Jeśli zainteresowała Cię oferta Piwnego Spa zachęcamy do rezerwacji terminu z wyprzedzeniem. 

onlyragazze.com
sessohub.net black angelika perfect double date.