mega888

Rocznica ślubu w Zakopanem w wyjątkowym SPA

Rocznica ślubu to szczególny dzień, który zasługuje na wyjątkową oprawę. Na taką okazję idealna będzie kąpiel w mleku i płatkach róż z musującym winem i słodkościami. Dostępna tylko w Piwnym Spa w Zakopanem.

Rocznica ślubu w Zakopanem
rocznica ślubu w Zakopanem

Świętujcie każdą rocznicę ślubu

Kolejny rok za Wami. Zapewne pełen był cudownych dni, wyjątkowych przeżyć, ale też gorszych chwil. Zawsze jednak razem. Tak jak przysięgaliście lata temu, tak dziś wspieracie się, kochacie i nie wyobrażacie sobie innego życia. Rocznica ślubu i złożenia przysięgi małżeńskiej to piękny dzień, który nie powinien minąć jak każdy inny.  W tym dniu warto przypomnieć sobie dzień ślubu. Na pewno byliście bardzo szczęśliwi, zakochani i pełni nadziei, że uda się Wam zbudować cudowną przyszłość razem. W dzień rocznicy ślubu warto się zatrzymać, spędzić choć kilka chwil tylko we dwoje. Pomysłów na spędzenie rocznicy ślubu w Zakopanem jest wiele. Romantyczny spacer dolinami Tatr, wykwintna kolacja w klimatycznej restauracji na Krupówkach lub relaks w Piwnym Spa, kameralnym miejscu, gdzie w magicznej atmosferze będziecie mogli poddać się oryginalnym zabiegom połączonym z degustacją.

Rocznica ślubu w Zakopanem
rocznica ślubu w Zakopanem

Piwne Spa na Krupówkach

Beernarium Piwne Spa to stosunkowo nowe miejsce na mapie Zakopanego. Zlokalizowane jest na górnych Krupówkach w podziemiach zabytkowego budynku. Tutaj w zamkniętych, intymnych Łaźniach organizowane są relaksacyjne kąpiele dla dwojga na bazie piwa, wina lub mleka. Zabiegi znakomicie relaksują, odprężają ale niosą również dobroczynne korzyści dla zdrowia i urody. Kąpielom towarzyszy degustacja piw warzonych tradycyjnymi metodami i lub win. Po kąpielach następuje sielski relaks na słomie, który wzmacnia regenerację organizmu. Cały zabieg przebiega w kameralnej atmosferze tylko we dwoje, w półmroku i przy spokojnej muzyce. Dlatego często Piwne Spa odwiedzają zakochane pary.

Romantyczne pakiety Spa na rocznicę ślubu w Zakopanem

Na świętowanie roczny ślubu Piwne Spa w Zakopanem szczególnie poleca:

 

Romantyczną kąpiel w mleku i płatkach róż – 75 min

Rytuał zaczyna się od seansu w saunie na podczerwień. Następnym etapem jest relaksacyjna kąpiel w kozim mleku, przyprószona płatkami róż. Do przygotowania kąpieli stosowane jest specjalne kozie mleko w proszku, które doskonale nawilża i odżywia skórę. Po wyjściu z wanny czas na relaks na słomianym łożu. Podczas romantycznego rytuału będziecie mogli degustować pysznego szampana i słodkości.

Romantyczne Day Spa: Kąpiel + Masaże – ok. 120 min

Jeśli romantyczna kąpiel w mleku i płatkach róż to za mało polecamy rozszerzyć rytuał o masaże relaksacyjne całościowe. Masaże wykonywane są przez profesjonalne fizjoterapeutki. Doskonale rozluźniają napięte mięśnie, odprężają ciało i wprowadzają w stan głębokiego relaksu.  Masaż całego ciała trwa 40 min.

Wyjątkowy prezent w formie vouchera upominkowego

Wizytę w Piwnym Spa w Zakopanem możesz również wykupić w formie voucher upominkowego z aż 6 miesięcznym okresem ważności. To doskonały prezent dla jubilatów. Nie ważne czy to 1, 10 czy 30 rocznica ślubu Piwne Spa to miejsce, które uwielbiają pary w każdym wieku. 

mega888