Dzień chłopaka w Piwnym Spa w Zakopanem

Już 30 września dzień chłopaka. Zaskocz partnera i podaruj mu wizytę lub voucher do Piwnego Spa w Zakopanem. To miejsce pełne piwa i wyjątkowego relaksu, spędzicie tu cudowne chwile tylko we dwoje.

Kąpiel w piwie, degustacja i relaks na słomie

Od dawna wiadomo, że Panowie są prawdziwymi wielbicielami złocistych trunków. Piwko wieczorem, na imprezie, na meczu to standard. Zimny browar doskonale gasi pragnienie i odpręża. Dlatego wizyta w Beernarium Piwne Spa w Zakopanem  to doskonały pomysł na prezent i atrakcję w dniu chłopaka. 

W ofercie spa znajdziesz wyjątkowe zabiegi na bazie piwa kąpielowego, które znakomicie odżywiają skórę i doskonale relaksują całe ciało. Kąpiel piwna przeprowadzana jest w kameralnej zamkniętej łaźni, gdzie w ciszy i spokoju możecie świętować dzień chłopaka. Zabiegowi towarzyszy degustacja schłodzonego piwa o wyjątkowych walorach smakowych. Podawane w Spa piwo warzone jest w małym browarze, zgodnie z tradycyjnymi metodami. Po kąpieli następuje relaks na słomianym łożu o właściwościach odprężających. Jeśli będzie Wam mało, możecie skorzystać jeszcze z oferty masaży. W Piwnym Spa znajdziecie relaksacyjne masaże, sportowe a także oryginalny masaż piwny na bazie naturalnych kosmetyków.

Zabieg w Piwnym Spa możesz zarezerwować online na konkretny dzień i godzinę lub wykupić voucher upominkowy z 6 miesięcznym okresem ważności.

30 września dla każdego chłopaka specjalny prezent

Z okazji Dnia Chłopaka Beernarium Piwne Spa Zakopanem ma dla swych gości specjalne podarunki. Każdy mężczyzna korzystający z usług spa w dniu 30.09.2019 (poniedziałek) otrzyma prezent gratis w formie piwnego kosmetyku. Zapraszamy serdecznie do rezerwacji.

[bookero_form]